Prijava

Sramota je lagati, davati pare pod kamatu, ukrasti...

Све је то коментаторска секта.

Meni treba šes za boju na četu, jebeš četera bez boje realno.

Al ne čitam više kao pre, ne pišem, ne ocenjujem niti mene neko ocenjuje pa samim tim nemam pravo žalbe nikakve, nekako sam "na ledu" što bi rekli. Počo sam da dolazim uglavnom zbog ljudi, dobro je društvo.

Nemojte šta zameriti, aj zdrao.

Nisam pročitao ovo o defkama jer ih niko ni ne čita ali lepo bi bilo da se podigne kvota na kafanu minimum na 1000 ili bar na 5000. Skupi par budala 50 poena i upadnu da smaraju normalan narod sa duplog i to bar da su neki ok ljudi nego neki u rangu zezatora. imaju čekaonicu pa nek se jebu tamo.

Sad ću opet da ispadnem pička i tužibaba, ali moram da primetim da Prof to radi svakodnevno, u komentarima reklamira svoje nove definicije. Smeta mi što se svi prave ludi, a znam da su neki ljudi bili banovani zbog toga. Dobar je autor, ali stvarno mislim da to nije razlog za selektivnu primenu pravila.

. Samo mi se čini kad takva defka sa Majom kurvajom, Srkijem i kladžom izleti, odmah nekako ide na naslov, kanda je jedna krajnost "pomalo jednakija".

Verovao ili ne, ja tripujem obrnuto, mada kao štorekoh, ima dobrih defki u oba pravca. Tvoje defke kidaju, koja god da je tematika.

i ne neću reći Agilnom na fudbalu

Defke se ne odabiraju na fudbalu.

Džoni, osetio si se prozvanim za marginalnu stvar.

Daleko od toga. Mislim da ja ne forsiram to i da imam raznovrstan repertoar, a tebe volem iako ti očiju nisam vid'o i jedva čekam pivo da popijemo negde :)

Ne želim da odem sa suštine teme koja je gore u prvom postu.

Baš sam zato malo odm' to bacio jer se ne uklapa i kontam da je nešto drugo bitno, pa da skinemo to sa dnevnog reda :)

Ključna je stvar što još uvek ne postoji čovek koji će Agilnom, Kurajberu, Nesu i sličnima dati minus i u komentaru to potvrditi. Izgrađeni su kultovi kojih se ljudi plaše, to govorim bez ikakve sprdnje. Boje se da će pasti u njihovim očima i da više neće imati podršku ključnih stejkholdera ukoliko ne voršipuju. Mora se stati na kraj ovom satanističkom trendu!

Agilni, jebem te u to niskopozicionirano dupe!
Kurajbere, fabrikuješ mnogo sopstvene definicije u poslednje vreme!
Nese... sisaj kurac!

Defke se ne odabiraju na fudbalu.

Da, odabiraju se.

Da, odabiraju se.

Igramo fudbal već dve godine svaki vikend. Protutnjao je preko 100 ljudi kroz VOS. Koliko je tu bilo odabranih?

Да се четерима дозволи рекламирање својих дефиниција на својој територији, као што то раде коментатори.

Na četu je toliko stvari odabirano da je to strašno.

A, da dodam još nešto šta me smara, ranije sam to spominjao, ali me niko ne jebe ni dva posto po tom pitanju.

Daklem, malo zraknem na onu temu gde moderatori broje glasove. Vidim neko dao npr. 10000 pluseva i 5000 minusa, a ja sam ga upratio da od pamtiveka nikad ne daje negativne komentare. Na stranu što je to go kurac strategija za sajt, jer ne daješ ljudima neki komentar, povratnu informaciju o sadržaju koji su napisali pa da mogu da oprave pa ljudi budu ubeđeni da je govno od defke neko polu-remek delo, nego za takvog čoveka na keca pomislim da je pičkica koja voli pluseve na Kaizenovom moldavskom serveru pa se boji da bilo šta što ne ide uz dlaku ikome kaže zbog plusića. Ništa lično, taman da je moj brat, rekao bih mu isto. Nekad očekujem komentar na svoju defku da mi neko kaže šta nevalja, jebiga izbacim nekad govana od defki, znam to dobro, ali ništa većinom. Eventualno neko stavi "-" i bez nekih daljih komentara i saveta. Smorim se.

Opet kažem, ništa sve ovo ništa lično.

Toliko je očigledno, mislim maltene svima, da stvarno nema potrebe imenovati.

Meni nije, a pravo da vi rečem, i ne interesuje me. Još kad je sekund odabran, iskalio sam svoj revolt prema odabranim definicijama. Sad uglavnom izbegavam da ugazim u govno, glupo je i nesvrsishodno. Eventualno, ako mi se baš prisere, dodam na postojeću gomilu. Kad mi je manje zabavno, zabavu tražim na drugim mestima. Drmne i mene nekad nostalgija, mada nisam preterano dugo na sajtu. Ipak, malo je autora koji su pročitali više definicija, samo nemam naviku da ostavim trag na svakom mestu gde sam bio.
Pozdrav od Skroz O'tkačena BEZ familije. Da mi familija zna kako gubim vreme, odrekla bi me se preko novina!

I za razliku od četa gde se reklamirate tipa "EVO LINK, SVI MI PLUSIRAJTE", na defkama se ne radi tako, jer za razliku od vas, mi bi bili automatski banovani.

Zašto Ajvar, Kafka, Vehbija, Ox i još nekoliko izuzetnih autora nemaju krunu?

У преводу КОМЕНТАТОРИ СУ СТОКЕ!
Луксе, поведи фамелију комене на кафу и рахат локум и ракију боме, крушка, 2002 годиште, покојни ђед пеко скида корозију са голфа двојке

ima dosta istine u ovome što veli Luks. nisu autori na sajtu ćoravi i glupi da ne primete neke sitne mahinacije s vremena na vreme, nešto na fazonu kad čekaš kod zubara pa pre tebe uleti neki docin prijatelj ili kad se nekome čestita rođendan putem radio stanice pa svi moramo da slušamo istu pesmu iako nam se možda ne dopada. Lično me ne pogađa toliko jer mi je dovoljno samo po jedna odabrana stvar iz svake kategorije da ne mora da čekam 24 sata do sledećeg objavljivanja, a rajtinzi, ordenje i krune me ni najmanje ne zanimaju. Znači ono, kad ste orni gurnite mi jednu reakciju u odabrane u narednih godinu dana i to je to, ništa više.
A da se dešava svašta nešto što se vidi iz avijona to je evidentno (ne toliko često, ali dešava se). Neko moje zapažanje nakon dve godine pisanja i tri godine praćenja sajta.

osim ako nije zajebancija,pravljenje klanova je retardirano
a da ne govorim o strategijama i taktiziranjima za pluseve i sranja,lolo
dosta sam ovde,al dotle necu otici sigurno...

bole me kurac za defke al opet dok mi se učita sajt, nekad se desi da bacim pogled na naslovnu. Cisto onako iz dosade.
Bole me kurac šta se odabira i tako to al mi jbt smešno koliko je više izdrkano to forsiranje jednih te istih fora. Nekako usiljeno jbt.
Skoro 80% primera u definicijama su dijalozi sa rasporedom reči i načinom obraćanja neprimerenim celokupnom balkanskom življu.
Čast izuzecima, naravno. Postoje i veoma mali broj definicija kada ti možeš da simuliraš ceo tok razgovora u glavi samim čitanjem i razmišljanjem o toj situaciji. Takve definicije su realnost i kvalitet pa makar u primerima imale aktere Kimija, Slađu, Branišu, Pecu, Srkijem i ostalim random imenima.

Ima i dosta tih izdrkanih gde ti prosto udara u oči skrivena poruka "OVO JE SMEŠNO I TREBA DA SE SMEJEŠ". Nem pojma...

To bi ja sve spalio i otvorio mini lokal sa poker i slot aparatima a mogo bi i jedan bilijarski sto da se ubaci. Ne mora Slađa ili Maja da služe piće. Dosta je i Ivana. Al Ivana kao živa osoba a ne kao stereotip.