Prijava

laku noć dikrajderu <3

Dobila sam rak na mozgu od ove teme.

Moraćemo da te uspavamo, ali to i jeste namena teme... Imaš sreće, bubili...

laku noć Diki! Laku noć Vejve. Laku noć svim dobrim ljudima...

Laku noć radni Crnogorci.
mwa

Sad krenite i sa "da se vrati ono lepše vreme kad si mog'o da zaspiš na klupi u parku, a da te niko ne siluje i ne opljačka, eeeeeej, stara Juga, eeeeej"

Laku noć Valdemare...

Laku noć nebitna...

Hvala za sve Agi ljubavi.. Neke osobe svet cine lepsim samim tim sto postoje. Takva osoba si ti!! <3 <3 <3
Tvoj Vejvicak maleni

edit: Crkni Dilane seljačino

Laku noć, dragi ljudi koji mi unosite radost i osmeh u život...

što bre laku noć u pola 9, tek smo došli....

Jeboteee, ova Nebita govori tačno ono što mi je na srcu... ko da je izaslanik...

EDIT: izaslanik, čuj mene izasranik...

Боже мој, хвала ти што си ме сачувао од зла и овај дан. Опрости ми зло које сам починио, и прихвати добро које сам урадио. Води рачуна о мени док спавам, и спаси ме од сваке опасности. Нека је твоја милост са мном, и мојим вољенима који лежу на починак. Амин.

Valdemare, drogiraš li se ti i čime?

Valdemare, drogiraš li se ti i čime?

Kako misliš, trenutno, ili uopšte? Imaš neku kombinaciju da se završi nešto dobro?

Wolim te zwezdo, lepo spawaj
Twoj Cokula, delije Wisxegrad

Ponovo je noć, ponovo je vreme za san, i vreme je ponovo da se setiš da ću te voleti u svojim slatkim snovima. Dok spuštaš glavu na jastuk, seti se da se težina naše ljubavi meri tonama a ne miligramima, dok spuštam glavu na svoj jastuk, uvek ću biti tvoj prijatelj i tvoj heroj koji će te voleti danas, a i sutra. Kao sjajna zvezda u nebeskoj noći, takva je svetlost ljubavi u tvome oku, i dok ležeš i sklapaš svoje nebeske oči kao zvezde, znaš da ću te uvek voleti, obećavam. Neka te Bog blagoslovi, a ja ću se moliti za tebe, i slatke snove sanjati, uvek ćeš ostati u mome srcu. A mogao bih jednostavno reći: laku noć, ali neću upotrebiti rimu uključiću ti klimu da se ne smrzneš gola i ne sapleteš se preko stola kad ti isključim sijalicu da ne gledam više tu gnojavu bubuljicu na tvome odvratnom licu. Aj ćuti i spavaj više, jebla mamu svoju!