Prijava

Za matematiku. Poslednju dvojku sam dobio u četvrtom osnovne i u narednih osam godina sve sami kečevi. Čak nikad nisam imao ni jedan jedini bod na kontrolnom!

Pa si na lepe oči dobijao dvojke na kraju, a? :)

Ne. Keva mi se jebala sa zamenikom ministra.

Duduk sam za - pajsad - PISANJE! Moje škrabotine ne zaslužuju da se nazovu rukopisom. Pismene sastave sam morao da čitam profesorima, jer nisu mogli slova jednog da pročitaju. Hvala bogu na ovim modernim sokoćalima, da nije njih uopšte ne bih imao posao. Mogu da zamislim kako bi izgledala glavna knjiga i glavni dnevnik popunjeni mojom rukom. Inspekcija bi mi s vrata pisala kaznu za neuredno knjigovodstvo. Ovako - štampa, potpis, pečat i ciao ragazzi.

1. Хемија.
2. Физика.
3. Математика, онај део кад крену слова, синуси и косинуси. До првог-другог средње нисам имао проблема.
4. Аутомобили, не знам ни да возим, нити се разумем у било шта око перформанси или делова.
5. Струја.
6. Поправљање ствари.
7. Пливање.
8. Очајно познавање музике и сликарства, а недостатак било каквог умећа што се тиче тога. Нина Симон и Јандрино јато, фак јеа.

За фудбал и кошарку никад нећу признати да сам дудук. Лош сам, чињеница је, али умем некад да вежем три коша, изненадим све живе неким дриблингом изнебуха (кол'ко јака реч), одиграм интелигентан пас или се у право време подигнем, па залепим банану. Ја сам такорећи аматерски Ненад Милијаш.

za sastavljanje dobitnih tiketa

Допуна: Учење језика и припремање хране.

За улизивање. Па ја се наставнику биологије кои је педофил нисам могао улизати.

ja sam obično ta koja slepca, što cirka pivo u ćošku, uključi u razgovor...

Koz(s)mo, možda se znamo...

Koz(s)mo, možda se znamo...

100%

За све. Апсолутно ми ништа не иде. Умем да глетујем,ето.

Da dopunim listu: Potpuno sam neupućen u stanje modernog sporta. Od sedmog razreda, od Mijatovićeve prečke, ja sam kompletno prestao da aktivno pratim sve sportove, nešto preseklo jebemga. Sećam se k'o sad kad sam skupljao sličice za to prvenstvo, taman posle rata se imalo para, to mi bio prvi album sa sličicama. Tako. Sad da mi pištoljem pripretiš ja ne bih znao nabrojati više od 50-ak aktivnih sportista iz svih sportova. Duduk.

- za igre kartama
- za automobile
- za mobilne telefone
- za razgovore u cisto muskom drustvu

ne znam prepisivati na testu

neki precizniji radovi,crtanje,pisanje,lepljenje...nemam dara ni za jednu umetnost.

Da dopunim listu: Potpuno sam neupućen u stanje modernog sporta. Od sedmog razreda, od Mijatovićeve prečke, ja sam kompletno prestao da aktivno pratim sve sportove, nešto preseklo jebemga. Sećam se k'o sad kad sam skupljao sličice za to prvenstvo, taman posle rata se imalo para, to mi bio prvi album sa sličicama. Tako. Sad da mi pištoljem pripretiš ja ne bih znao nabrojati više od 50-ak aktivnih sportista iz svih sportova. Duduk.

Skroz ko i ja. Poslednje što sam baš pratio je prvenstvo 1998. Posle toga možda par utakmica na Koreji i Japanu, i posle toga gledam samo Olimpijadu pomalo i retko svetsko prvenstvo kad je po par akcija odgledam.

Upoznavanje i konverzacija.