Prijava

NE NEGO OVAJ PEDER STO SU GA TUKLI DOBIJE NEKI DO JAJA POSAO I SVE VEZA DO VEZE I ONDA OVOG HOMOFOBA STO GA JE MALTRETIRAO I POLIVAO RAKIJOM NECE DA ZAPOSLI KAD MU DODJE NA VRATA I ONDA OVAJ HOMOFOB OCE DA GA BIJE AL NE MOZE JER JE OVAJ ADVOKAT

A od sadašnjih, pa definitivno am, mislim, Arkan, jer on je, on je, definitivno postigao neki taj nivo organizacije.

treba uvek stavljati do znanja svima da drže rastojanje od tebe i da znaju da ne postoji opcija gde će oni dobiti priliku da te zajašu.
Evo šta mi se desilo nedavno...ja na primer kao klinac, može se reći da sam bio ''dominantan'' u okruženju...doduše sa starijima se ni dan danas ne snalazim, jednostavno mi ni danas ne prija preterano da budem u starijem društvu, dok recimo među vršnjacima sam uvek znao kako da se postavim i nikad nisam imao neke robleme. E sad, ima već godine da sam se ja primirio, bol u kurcu za sve i tako dalje, nit preterano izlazim da blejim više po kraju ko dok sam bio klinac nit išta...duh jednostavno, nema me nigde...
i pre nekih par nedelja siđem dole da izblejim s nekim ortacima, i tu se skupi veće društvo (sve kurčevi naravno, devojaka nema 2km oko nas ko po običaju), i sad dođe još jedan kog sam ja kao klinac znao povremeno da opajdarim ili šutnem ili pak da ga srušim pa mu prdnem na facu i tako...al isto tako sam ga tries puta spašavo batina jer je bio nesposobna kretenčina.
A on i još tu neki likovi koji su isto tako bili jadni počeli proteklih par godina da glume neke kvazi mafijaše, mini palice sa sobom uvek nose, ošišani ćelavo svi do jednog, nikad ih ne možeš videti u grupi manjoj od 5-6 jebote, ni do prodavnice sami ne idu...i on dođe i ja nešto u zajebanciji mu kažem al totalno bez podsmejavanja ili tako nešto, znači najopuštenije..i on frajerčina se uozbilji kao i oštrim tonom mi kaže '':oslovi me imenom: ne možeš ti bre više samnom tako kao kad smo bili klinci jel ti jasno to bre?''...odjednom muk...ja ustanem, priđem mu i zavalim mu šamar iz sve snage po sred uveta, znači iz pete sam izvuko šamar, sedne na zemlju i prvo pogleda dal će neka od drugarica mu da priskoči il preduzme nešto i kad je vido da niko ne reaguje krene da jeca i ode kući. Pička. A glumi nekog fifti senta.
Ko te jebo godinama, jebaćete opet, u šaljivom tonu mu dobacim ja.
Msm...nek se zna neki red i poredak

hahahahahahahahahahahahaahahha

Ja sam kao klinac tuko nekog debelog Gugija, hranio ga snegom, obarao ga u barice, gurao ga na automobile da odvali retrovizor, skidao mu gaće, tukao ga pesnicama, nogama, šipkama, mazao ga blatom, pišao mu u torbu, slao mu pisma kevi sa stranicama iz pan erotike, gurao ga na starije ljude i devojke...

Video ga pre par meseci posle sto godina, vozi Nivu i ima 205,6 cm, 130 kg, glava mu ko veš mašina, na pesnajama mu kraste, dal je ubio nekoga il je tukao u zid ne znam. Mislim da može da podigne onu Nivu i da je nosi.

Ja bio sa stricem, stric tek izašao iz zatvora. Jebe mu kevu jednom sedmično u nekom iznajmljenom stanu :)

Једини пут кад је неко покушао да се иживљава нада мном је било у основној, ту неки последњи разреди основне. Главна фаца у одељењу са фором популарном тад, оно кад неком трљаш главу и као "Пљуни, пљуни". И ја га ркнем по сред фаце, наравно добио сам батине (мада "батине" тад нису постојале као такве, него шпанска крагна док се не сморе обојица), али је било јасно да не дајем на себе, и то је то. Они који су пуштали да их малтретирају (а била су двојица таквих), су и били матретирани.

Е сад, оно што никако не капирам су ти амерички "дај паре од ужине фазони". Значи са оном цркавицом коју су ми за кифлу и јогурт давали као клинцу у оно време кад је и цркавица била много... Па да неко проба то да ми отме мислим да би му пре очи дао да ми извади него да испразним џепове. И било ко ко би дао је тенкре.

Еј, ми смо у средњој..тј онај мој кум зликовац а ја се придружио..терали оне јаднике да пишу на табли надимке које смо им доделили. хахахах

Да виш колко смешно кад носоња пише на табли "ја сам носорог капиталац" ахахахах

I treba da piše kad je pička. Da ti je kuma zavezo stolicom u glavu kurac bi ga ti tjerao da to piše.

Zlostavljanje u školi od strane vršnjaka
http://vukajlija.com/vrsnjak/39525

Tilmo, u mojoj školi tvoj kum bi pojeo tu kredu.

https://www.facebook.com/georgije.bass?fref=ts
Овај је ишао са мном у техничку. Наравно, малтретирали су га. А како и не би, енциклопедијски примерак гимназоида.

pogledajte ovaj film
klinac u bas kanalu,u skoli ga zlostavljaju,kod kuce ga zlostavljaju
http://www.youtube.com/watch?v=JOUjjYc2hac

@
ajax

Čekaj, tvoj stric jebe gugijevu kevu u tom stanu?

Dub

Tilmo, u mojoj školi tvoj kum bi pojeo tu kredu.

Па ко се побунио добијао је батине, јеби га, ми смо били из града, а већина дошла са стране..па нам лако било да се курчимо..нас пешес смо се знали из краја.

Нисам ја био нешто зликовац, него се погодило да будем у тој екипи..па ако се не придружиш почну тебе да прозивају..јеби га, глупа клиначка логика.

cuo sam da profesori jebu klinke po veceoovima za profesore koji su do pet puta uredniji nego oni za djake

ZLOSTAVLJANJE U SKOLAMA OD STRANE PROFESORA

Ja sam odrastao u selu 700 stanovnika, Posavina majka, seljačina nema takvih ni na filmu kao kod mene. Par puta sam pričao ljudima ovde na četu kakve su sirovine, nisu verovali, onda sam kao argument okačio 3-4 klipa sa Jutjuba, sjebali se ljudi. Ja sam bio relativno mirno dete, odličan đak zaluđen za tehniku, i generalno na svoju stranu navrljen, pa su nekad imali tu inherentnu želju da me zadirkuju, valjda jer sam bio drugačiji. Ja sam to većinom kulirao, a nekad bi mi baš dosadili, nisam se prezao pobiti sa džigerama, mislim svega tri-četiri puta tokom osnovne i srednje, tako da su me generalno nisu dirali. Nisu me voleli, ali imali smo neko prećutno poštovanje sa distance, ako se tako može nazvati.

Jebo argumente, nekad moraš biti spreman da se pošibaš, zaludno je redneku objašnjavati nešto kulturnim i književnim jezikom, pre bi magare naučio diferencijalne jednačine.

To neko ozbiljnije zlostavljanje nisam nikad video, ali davno sam išao u osnovnu i srednju. Današnji klinci su tek posebna vrsta Divi Gavajo mutanata, tako da verujem da ima svašta.

Lukse, pošto se sećam da si negde napomenuo mesto odakle si.. Znaš li familiju Stevanović?

Ja sam u srednjoj školi nosio utoku i to su svi znali. Niko me nikada nije cimao ni od ekipa iz drugih razreda ni od ovih starijih.

imao sam grdne probleme sa tivadarom dok je išao u petefi šandor jer je vršio psihičku torturu nad drugom decom, krao im je hamburgere i palio je brkove na času.