Prijava

pa sta chokujes picko bre

Nemaju oni tu šampionsku žicu

Odo da spavam, jebeš ove nubare, evo srčekooo <3

Какви Димитрови и Бербатови, то све суви просек. Тешко да неко може да достигне тај ниво на ком су били Федерер, Надал и Ђовак.

Нажалост, Феша је већ матор, Надал се свако мало 'лади од дроге, а Ђоваку очигледно почиње да пуца кара за тенис. Тако да за годину-две ће ово да постане реалност, овај крш тенис. Евентуално ако се не појави неки нови цар али тешко.

decko transfer je jak u tvom postu

izgleda da zaboravljas kako je dimitrov karao djokovica kad je imao grceve tokom meca, jedna od najupecatljivijih pobeda underdog-a u zadnjih par godina

Џанки, глуп си. Ај схвати то молим те.

nadal i novak su glupi linijasi koje ce narod zaboraviti za par godina, fazon Moya samo jaca verzija naravno

niko ih nece pamtiti zbog njihovog pickarskog stila igre, kojim su unistili tenis u korenu

džankee da turim svih 200 dinara od babe što sam dobio na nishikorija, može li žuti da okrene protiv ujaka???

Да, уништили тенис. Не бламирај се, човече.

tesko dvajte, sad je imao sansu za brejk i nije iskoristio...

А Димитров ти је највећа нада за тенис, хаха. Највећи му је успех полуфинале ове године на Вимблдону и ту га је Ђовак уништио. И има већ 23 године. И још је Бугар.

Loool džanki a stvarno si tenis noob

Mislio sam da bolje poznaješ prilike a ti si u stvari bozoljac

Није нооб видиш да тресе милионе на клаџи. Хвата квоте од 1.05, тениски маг хаха

jebiga nema od žutih nikad para

nego kad će da igra dušan vemić uželeo sam se virtuoznih poteza mladog prospekta srbskago tenisa

lool unistio...nije ga bas unistio...brate, tebi je glavni argument da nece uspeti da bude no. 1 jer je Bugarin, ne znam zasto bih trosio vreme na tebe...pa Nastase je bio Rumun (bold, italic, underlined, 48 fontsize) pa je bio prvi...i osvojio 2 GS-a.