Prijava

Haha u 10 ujutru Bozoljac igra protiv Ćorića, čelendžer Izmir (Turska, hard). Biće do jaja meč, moraće to da se gleda.

Troicki u danasnjem mecu protiv Ferera koji je dobio 2-0 u setovima uzeo 30 od 33 poena na 1. servis. Kakav doktor!

bravo za shvicarce, dobar mech

Џизс верује у Ђовака и помаже му да разбије конкуренцију!
http://www.dodaj.rs/f/t/M/4Gjn4Uc9/iisus-hristos-2.jpg

Desi leteći medvjediću počo tenis a tebe nema :(

Da li Djovak ima znanja i snage da srusi kralja pariske sljake?

jao ezeni zenio bih te!

bogami, mene malo plaši kvota od 1.5 (po svetskim kladionicama ne prelazi 1.4). previše su potcenili nadala. videćemo, šanse su 50/50, ja bih voleo da dobije đoković

u svakom slučaju, ako prođe sad, verovatno osvaja - mislim da ferer izbacuje mareja sutra, a on nema ozbiljne šanse protiv đokovića u meču na tri seta.

s druge strane žreba, federer bi trebalo da prođe, a ovamo se iskreno nadam da će conga, nišikori mi strašno ide na kurac. plus, conga ima veće šanse protiv federera, već ga je dobijao na gred slemovima i to kad je ovaj bio mnogo jači nego sad.

ako dođe do meča nišikori- federer, to će kvota oko 2 da bude na rodžera i to bi bio poklon godine

kako je rastavio vavrinko federera, sramota. ne znam da l' mu je jednom vratio prvi servis magarc, obori mi tiket

ISPO FEDERER AHAHAHAHAHAHAHAH

Brate kako sam gotivio ovu temu

Shta je sa dzankejom?

Ništa, eno ga fejsu lajkuje maloletnice. Mada ima dobrih mora se priznati.