Prijava

lažeš Smorka, tvoj tip su crni i visoki muškarci :)

Jesu + Šon Bin (može čak i samo da ga slušam), ali ova jakna i te muževne rukavice imaju ono nešto.

Da, ne sećam se gde sam to rekla, ali jeste tako. Ako mi nađeš još i citat biću kript aut forevar. x)

ја најбоље волим кад је добра пичка

Ako mi nađeš još i citat biću kript aut forevar. x)

http://vukajlija.com/zbog-bezbednosti/332265#comment_1052440

mada si tu rekla da voliš smeđokose, ali je to očigledno bila prolazna simpatija jer si je posle demantovala, verovatno kad smo se upoznali :)

Džisus fakin Krajst, PRE DVE GODINE. Ok, I'm officially creeped out. Ajde, malo umanjuje to što je bilo na definicijama jer smo tada realno svi od te kompanije tamo bili, a i ti si bio relativno anoniman. lolčić

Xexe. E, ali sam skontala da su mnogo lepe plave oči, ima jedan, ali tako neka boja kao da je neki ultimejt vitez, baš mnogo lepo, a još kosa nije plava nego smeđkasta pa nije gadno. :3

Provirone, listah ovu tvoju temu, pa sam došao do zaključka da očigledno tražiš dominantnog partnera...
Jesi li probao da budeš furundžija?

Provirone, listah ovu tvoju temu, pa sam došao do zaključka da očigledno tražiš dominantnog partnera...
Jesi li probao da budeš furundžija?

Dok ti tražiš nežne majčinske figure

Dok ti tražiš nežne majčinske figure

Ne bih da ti rušim sneška, ali to što su tebi pričali tvoji očevi da si plod njihove ljubavi, veruj mi, manje je logično nego priča da su te donele rode...

Ne bogohuli, Džejn Birkin je nepatvoreno remek delo lepote, nije za ovu kategoriju.

haha sad videh ostale postove, mislio sam da je tema o alternativnoj ženstvenosti

лоло

Јесте он тражио мишићаве рибе са јачом вилицом, али дајте још неку овакву... Џејн баш кида.

farizada još ljepša uživo, prije kad god prođem kraj ming pržionice kafe, ona sjedi tamo, s kilometar vidiš samo njene kose

видро, јеси ти педер. Тј женски педер. Педеруша.