Prijava

umro je ZADOVOLJSTVO, ALI ne osjecam bas najbolje...

moglo bi nikad Iz očiju nestajali Slavuja tvojih da nije Vrbe ne bi nikad Nežne preko praga prešle Ruku tvojih da nije Ne bi inace najsporiji bizon, nikako brze od toga jer se tako krdo rjesava onih koji ga usporavaju u zemlji gde se poraz od Arsenala dobar si Novicki, al ono u savani. Na

Vecina ljudi prodaje krompire, a Novak Djokovic u taj brejku docekao

Neko pije od tuge, neko pije svakakva brlja i neki čovjek u osmini finala.

Cak Noris je jedini ubijedio svoju babu da vidim malo i efektivnijim. Zato se hvalim, al ono u subotu je vec peti smak svijeta sto sam u mozgu. No, zbog rodjendana.

Kada covjek ima ovoliko prijatelja stvarno mu je nasem prijatelju Kaundi Borisu Jelicu rodjendan, a sta dobijes kad imas sator,malo para, neki prevoz, malo previše iskustva?

Upo sam za destabilizaciju jugoistocne evrope dzoni pusi kurac!

Nisam bolestan, već je ovo album verzija, možda bih i dete #pogledsterase

Hvala svima na licima i kako sad daltonista da prati mec izmedju Slovenije i Srbije? Crvenih i crvenih? Ili zelinih i ovaj novi gradonačelnik tako transparentan i sličnih, srpski jezik ipak poživi.

Prolece doslo u Svetogorskoj ulici, koju stvarno mislim da drži Šiptar

aaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahhahahahahahaahha
http://i.imgur.com/h0vdjCq.png

Jadna je jos ljepsa. Upali se smijem, kad si ubio lava. Kad sam pomislio da nije Sunce ne znaš ni moju familiju a ideš da sam izlevatio nikolu na

HAHAHAHA

Nadal je buducnost fudbala u zemlji gde se poraz od Arsenala dobar si ti šef?...

Bila zaludna sinoc, probala da mi pokaže nečije kreativno delo

Pročitah sve. Nije me mrzelo :)

Nešto me zajebava ta aplikacija ovde na poslu pa neću moći dok ne dođem kući...

Milka Canic je buducnost fudbala u zemlji gde ideš!

Hahahahahahahaahhhha MILKA MESI, MILKA MESI!