Prijava

Olanik je surovo realan, surovo kako mocna rijec.

Oll moze tata da ti bude

Moja keva trenira kik boks, u principu ste najebali obojica. Ti možda nisi Rasni, ti si lep... ako je leeeepo zamoliš ;)

Znaci ima tvrdu picku

al cemo da ti ISKARAMO kevu,captn halfbrowe
na stranu to sto si nebitan lik cak i medju onim najnebitnijim glavama u ovom nebitnom sajtu,posebno te pamtim kad sam prozivao neznu srnu koja inace i gotivi da je prozivam i ti si se ubacivao onako mislio si da ces heroj bti i da ce ti dati picke hahaha koliko si ti tek neiskusan sa pickama sa takvim pristupom i predaleko od jebanja...
hteo sam da ti popusim kurac iz sazaljenja

Ma ti si dasa, sve si zajebo.
Mrš bre u pičku materinu dete, nema te 20 kila mesa ti ćeš nekom nešto da pričaš.
Ne kapiram uopšte zašto pričaš o tome, boli nas sve kurac za tvoj ljubavi život.
O tome popričaj sa školskim psihologom, on zna zašto klinci pomahnitalo izdrkavaju, za to prima platu. Ja da iskaram i tebe i kevu ti zajedno neću dinar zadaditi majke vam ga nabijem u pičku

ahhaahh sta pricas ti,decace,decanklijo...nerealno kakav si insekat i transfer

ubacivao si se da branis neznu srnu a ona te kulira hahah kako prejadno jel te i malo STID

Ma ti si dasa, sve si zajebo.
Mrš bre u pičku materinu dete, nema te 20 kila mesa ti ćeš nekom nešto da pričaš.

bratanci i unuci ti zavide

FIRM HANDSHAKES

daj bre kapetane olija prozivaš za 20 kila mesa, pogledaj onog mesara što je ubio malu Tijanu ista konstitucija i slični u faci veoma

Jebite se vi što se vređate i svađate, jebite se baš :(

Da ola napadne 10 000 captn halfbrowa koliko vas bi ga branilo

1 lajk 1 odbrana

Vidi pizda pozvala drugare... pomoći će ti sigurno

bolje drugare nego kevu da je KARAMO xD

hahaha pomoc protiv slaboformiranog mehura

Neko ima pare a neko drugare a rmul nam puši kare ahahahah

jeli captn koliko te sramota tako kad neki lik tretira neku bicarku ljuto i ubacis se da ispadnes heroj a ona njemu popucla glavic a tebe ispali ni hvala ti ne kaze ni nista,koliko te sramota reci mi