Prijava

tarzanija je kul,al na njoj nikad nisam procitao nesto sto me patosiralo,sto je vukajliji uspelo mnogo puta,tako da mi je vukajlija ipak bolja....

Posrali ste mi se u život sad.
Pa vi ste bili moji omiljeni imaginarni heroji još od nindža kornjača, ali sad kad sam video na šta ste nalik...
http://www.zaslike.com/files/9pvnxxoucbkqgygn06nf.png
Ovaj prvi neki žvalonja, drugi ok lik, gle trećeg al je urban sa ovom bradicom haha, i na kraju, moj idol, čovek kome bih do skoro dao ženu i ćerku da mi jebe, Frenki Delevra BOGOTAC, da ima ovako mekanu bejbi facu, pogled device i ciganjska usta, uz sve to zove se Daniel... Razočarao sam se. Ja mislio trve lik, krajišnik, zemljak, ružan sa jakim crtama lica. Kakvi kurac. Ko da je iz Leskovca došao.

a sto samo delevrin niknejm pishe?...ko su ostali?

da bi mogo covjek jebat, zato pise

Ne mogu da zamislim Delevru, tj. Daniela kako bleji na mozzart.com posle jebanje Mice sise.

hahahaha Maestro se iskenjo za sve pare.

Желим да пожелим колегама, лордовима, који су тренутно на Копу, што више изјебаних модних блогерки.

Ми остали лордови писања, рудник, шта ћемо. Али ипак, буђење са знањем да си лорд писања, непроцењиво.

Купи нешто Запати Оксе ниси фер уопште

Kad lordovima legne uplata od banera pa krenu da se kurče po vukajlijama

http://www.sto-posto-zabava.com//uploads/smesne-slike/sta-je-picke-zima.jpg

Ја никад не бих постао лорд писања да ме занима материјално. Лаку ноћ, нелордови. Само радом се постаје велики!

што више изјебаних модних блогерки.

Nešto mi govori da nećete jebati na blogomaniji, uz dužno poštovanje, veoma cenim vaš rad i delo, ali manja je kvota da prosečan srednjoškolac izgubi nevinost na ekskurziji nego da neko od ove četiri glave smoči.

Ja sam nov ovde nemojte mi zameriti, jel su to ti koju su se prodali za pare?

добра ствар кад си дете гастарбајтера је што увек имаш најбоље патике и сваки дан цепаш пицу и пљеске на великом одмору, док се остала сиротиња гуши бајатим перецама и залива их јогуртом сумњивог порекла и рока трајања

лоша ствар је што се после цео живот зовеш даниел

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХХА КРУ ТИ РАЖЕНИ

Da, inace najnoviji apdejt, Frenki je jebao tri modne blogerke do sad, a noc je mlada.