Prijava

Neš valjda ovde da kukaš što te Jonny napušavao na fejsbuku?

Rajdere, to što smo Neš i ja poludeli i ponapušavali se na gluposti, to je bila naša stvar i rešili smo je. Nije tvoje to da spominješ, tako da nemoj to da radiš ubuduće, pošto mi se čini da si na još jednom mestu ranije koristio.

Stvari koje se tiču tebe su tvoje stvari, a ovo nema veze sa tobom, nego je bila naša stvar i u svoje svađe sa bilo kime nemoj da uvlačiš mene. Nas dvojica se ne svađamo po sajtu, OK smo, a ovo ti je prvo, a usput i poslednje upozorenje.

има ли још какве лаке порњаве (осим кузманових сестара) или се поред тога шире само курчеви и рајдерове биографије?

http://img855.imageshack.us/img855/1209/ph4v.png
Ево још једног принта са чета.

Nakon čitanja ovih nebuloza imam samo jednu stvar da kažem a to ej sledeće :
1. Da iz prve ruke nisam čuo kako se neko nalazio sa rajderom u stvarnom svijetu radi neke kupo-prodaje ni pokojni đed me ne bi ubjedio da je ovo stvarna osoba i imao bi čak i neko poštovanej prema trolu poput njega, ali dokazi i činjenice nažalost govore suprotno i potrvrđuju sve loše stvari koje se pišu o djeci nastaloj u incestnim vezama.
P.S. Nadam se da sledeća generacija mongoloida neće imati ruke ili oči, da bar ne kenjaju po internetima kada su nesrećnim slučajem dobila pravo da žive.

hahahahah žajke mađijo!

meni je renato henc nekada davno slao nekog portugalca
a i olanik slao neki ku*ac, a to je veoma nevaspitano od njega ... vrlo,vrlo ne civilizovano

Модератори, а што не искористите могућност слободнијег тумачења правила и подведете под спем (или троловање) ово што он ради? Јер он не учествује на темама, не доприноси им, него бањава с намером да испрозива овог или оног. Ајде да људи умеју да га искулирају, брзо би се сморио и одустао, али пар њих му редовно одговара и све ово личи већ на тешку свињарију. Блам читати. Пошаљете га мало на одмор и кажете му да убудуће олади са тим.

жајке брате ниси ми одговорио да ли ти се свиђа да знам како да га одгајама за убудуће

Vejve, objavio si print sa četa na kojem sam ja učestvovao i u kojem se ti ni malo ne prozivaš. Da li si svestan koliko narušavaš privatnost te konverzacije i nameštaš zaključak koji je potpuno izvađen iz konteksta? Dovodiš me u situaciju u kojoj oni koji nisu učestvovali u toj konverzaciji moraju da shvate priču kao diskusiju o mom interesovanju za autorku sa sajta koje prevazilazi okvire normalnog odnosa dvoje autora. Nisam ni malo zabavljen time niti smatram da sam pogrešno shvatio.

ama ništa nije izvađeno iz konteksta, niti sam išta isekao da bi ispalo u kontekstu u kom jeste, da bi se moglo reći da je šala...
da ne bude da je vađeno iz konteksta:
http://img600.imageshack.us/img600/2415/keak.png
http://img35.imageshack.us/img35/2197/xrpb.png
http://i.imgur.com/jKBYF4j.png
http://i.imgur.com/kjMCVFX.png
pa vidi ko se šalio, a ko ozbiljno jede govna i pravi problem...
Uostalom, nije nikakav problem, mogu ja na teži način izaći sa ovim PVTom i mnogim drugim sranjima koji prave četeri, al to će biti i za njih mnogo gore... tipa, da okačim sad sliku na fejsbuk ili neku drugu društvenu mrežu i tagujem gospodina sa inicijalima S.M., pa nek se crveni... to mi je ispod časti, ali ne vidim drugo rešenje...

Drugo, ovaj Radijacija, svaki put nešto skače po mlado majmunče kad vrtiš bananom ispred kaveza, a onda kad popije ćučšku, glumi nevinašce i lika koji se ponovo vratio na pilule za smirenje zbog mene... a onda obećava svaki put kako je to poslednji put da mi se obraća, da ja za njega ne postojim i da mi se neće više obratiti - što bi meni odgovaralo, al ne može da i se suzdrži da ne ispadne faca pred braćom četerima...

Ako rade, idem i ujutru 78 ili 83... dodji slobodno...samo dođi sam jer dovoljna ti je prednost što si stariji 8 godina...

kontam da su ga ovi kvarnjaci sjebali načisto.

Tačno 200%... milion puta sam rekao sebi da se ne prepoznajem, al tako je kad učiš od naj"boljih"...

Što se Lemaje tiče, nemam pojma ko je i šta je, nisam imao neki sukob, al iz postova se vidi da je to isti koš kao i kosmopolita...

a sad me pošalji na odmor makar do nove godine...
pozdrav

Ајде да људи умеју да га искулирају,

Ovo je ključna rečenica :)

Rajdere obrati pažnju na moj post na početku ove strane.

Прозивање због стерилитета није ћушка него тешко вређање и изгледа ми невероватно да те модератори нису досад трајно удаљили са сајта због тога. Чмару.

meni su slali slike od kuzmanovih sestara i ja ih izradio i uokvirio.

све све, али како те бре не мрзи да стално снајперишеш чет и хваташ принтове. побогу човече

meni i dalje ne ide u glavu otkud je nesss pre mene napisao post

ја сам слао омбрету слику моје позадине (на вукајлији) и рајдеру своју слику, а добио нечије сестре од једног аутора чији се ник не римује са слејд и џејд

a kao šatro studira, ne znam samo kad uči kad živi na vukajliji... verovatno mu mamica plaća ispite... ili on daje čmar... a možda isplaćuju profesore u tandemu... a ćale glumi gimpa... ludilo...

edit: e, da, zašto meni niko nije poslao slike tih famoznih sestara?