Prijava

Džoni je li može neki drugi alkohol, mislim da nije vino? Peglam na pomisao. Neki štok, viski, nešto...

Ne oseti se vino previše tako da ne brini.
Ispari i malo ukusa ostavi samo. U principu dominiraće dva ukusa, cimet i aleeva, mada i đumbir će se osetiti. Ne brini.
Nisam probao sa nekim drugim alkoholom.

Dutjas slobodno mazni citat :)

Janpi, jeb'o ga ker, valjda može da izdinsta malo piletine, spremi neki garnirung, to lepo rokne na tanjir, kupi neko normalno piće, a da to nije Zaječarac, Jelen ili Lav u futroli od 2l? Nikakva nauka...

A pored toga da bi što laganije prošao zvekni minut pire i zelenu salatu. Ništa ne treba više, jer glavno jelo je toliko do jaja, da ovo okolo prođe nezapaženo. Čisto baciš da ima još nešto pride pored piletine.

брате, спреми јој пихтије! са пуно алеве паприке и белог лука. ја, да имам, пичку бих ти дао кад би ми спремио пихтије.

dobro tebi kad se pomene pivo prvo ti padne na pamet flasa jelena od 2l. tako i meni kad se pomene vino prvo padne na pamet neki rose uz kurac ili neki rubin krusevac. za neko bolje vino ti trebaju pare a i to bolje vino je kurac ako je nase proizvodnje. kod mene licno vino kao alkohol ne postoji jer domaca sranja ne konzumiram a za bolja ti treba novac.

msm za te pare ce da jebe staniju

ево питај видру, видро, јелде да рибе воле пихтије?

Koje postoji uopštte normalno vino bre kod nas ??? U mom selu toga nema !!1

kupi kilo roštilj kobasica u mesari (to je sad ispod cene jer je prošla sezona), isprži krompira i kupi dvolitru piva.

uzmeš bananu, oljuštiš je, pojedeš je, koru baciš. moda zvuči komplikovano, ali kad se jednom izvežbaš, moći ćeš i mehanički to da radiš!

Au Bridzisu zavidim ti

http://mojukus.rs/uploads/medium/38/287.jpg
po uputstvu s kesice!
Kao prilog skuvaj ono pakovanje mešanog povrća po uputstvu s kesice...
Budi što trapaviji u to je to!

Ja bih ti savetovao da je vodis da zajedno nesto ilegalno ubijete, oderete, i spremite u nekoj vukojebini... To uvek radi bez greske hehehe...

E sad spremanje... Divljac ima ukus kartona ako se lose spremi, a da spikujes i da stoji u pacu nema vremena.... Al da ne kucam bezveze, ako se odlucis za tu varijanu napisacu ti.

a ako ces da koljes prase i jagnje javi se.

Opasno ćeš da popiješ korpu za jedno 5 do 10 dana.

mod edit: čuvaj na hardu ovu sliku, a ne ovde

Rixane, može pola sajta da ti pomaže ali nećeš jebati jbg.