Prijava

Све је могуће, Жајке драги.

Босанци су добили групу по мери.

Kakva je ovo prevara, Francuskoj otvoreno sve do četvrtfinala, a ovamo će već u osmini igrati Brazil protiv Španije, Holandije ili Čilea.

Колико заслужују да их Џеко и компанија разбију ко коње.

Ma koji Bosanci, gde oni da prođu grupu.

JEBENA KOSTARIKA IGRA A MI NE

Gledam strim na netu, engleski komentator moli boga da dobiju švicu,jer su najslabiji nosilac i igraju im deca raseljenih lica iz jugoslovenskog i kosovskog rata lol. I dobijaju ih naravno francuzi, sramotna grupa, čak bismo i mi na čelu sa mihom prošli u nokaut fazu iz te grupe. Dve najjače grupe po meni, ona sa nemcima i ona sa talijanima i englezima

Definitivno D i G najjače grupe. Bosance usralo, Hrvate baš i nije i drago mi je zbog toga. :)
P.S. MEĐEDI ĆE KARATI ALAHOA I CRNJE I IDU U DRUGI KRUG!!!!

Po meni možda Italija dođe bar do polufinala, ako ne i više...

Ма Бразил осваја 100%, где они да испуше у родној земљи...

Belgija (možda) može da odigra solidno.

Samo znam da ustaše neće bod uzeti :D

Белгија има велике шансе да прође први круг, ал не и други. А миле нам комшије Хрвати испадају ал можда макар 1 бод узму.

Hrvatska će dobiti Kamerun, ostale dve puca. Bosanci dobijaju Iran i Nigeriju i pucaju od Argentine al prolaze dalje.

Хрватска да добије Камерун? Тешко, пре ће бити нерешено.

Da l' ste realni vi što mislite da Bosna može da prođe? Mogu možda s Iranom da se nose, taman se bore za treće mesto i Ligu Evrope. Belgija prolazi kao druga, onda je Liebe Deutschland ispraća kući sa tri-četiri komada.

Francuzi slepci, nije ni čudo što ih mrzi 90% ljudi na svetu
Bosna ima šanse, Engleska kući posle grupe, Belgija može da iznenadi, Hrvati će biti guženi jako

Al najgluplje je što su Španija i Holandija u istoj grupi. Inače, smatram da će Gana pre Portugala ići u osminu finala a Bosna prolazi grupu ako izvuče makar remi sa Nigerijom jer će da pobede Iran. Inače, realno gledano, šampionat osvaja Nemačka, dosta je španske hegemonije.

Ovako ide lista mojih navijanja

Olandjani
Belgijanci
Ganci
Nigerijci
Brazil
Kamerunci

i ovi ostali su mi skoro isti.