Prijava

БРАЗИЛ ОСВАЈА!

Дефинитивно навијам за Енглеску која је колевка фудбала и која има најбољу лигу на свету. Да не говорим о Стивију капитену коме је вакат да нешто освоји осим ЛШ.

После њих фаворити су ми Аргентинци због Месије.

Комшијама желим да се што пре врате дома.

Kolumbija može da odigra dobro....možda čak i do polufinala.

Енглеска тешко да може да направи нешто поред Италије и Уругваја.А Колумбија може далеко да догура.Али Бразил осваја 100%.

ja bi voleo da amere jebu iranci hohohoh

navijam uvek za slabije.englezi nikad gori,al jebeno je to.englezi su to...jake keipe koje su u krizi gotovo uvek iznenade.medjedi prolaze grupu glat.ukrstaju se sa grupom gde je francuska.ako nekim cudom ne odu na francusku u osmini,eto njih u 4finalu.mada,mogu oni i sa franckuskom,da dobiju tesko,al da pariraju-mogu.

balije ce da ga popuse

Мало бесмислена слика,Немци ће да силују своју групу.

јел може да се промени назив теме на небосански дијалекат и на ћирилицу хвала.

Slažem se da se promeni dijalekat a ako hoćeš da čitaš ćirilicu idi u Rusiju.

Svetsko prvenstvo će da osvoji Španija mogu svi da im popuše kurac

Ја ћу да ставим неки динар да ће да освоје Енглези, Аргентинци или Португалци, дакле нека тако типична репрезентација која увек да 10 комада у групи, а онда испадне од неке Италије или Холандије најкасније до четвртфинала. Неког мора да укења, па неће Бразилци и шпански цигани увек да освајају.

да одем у русију па да онда упалим вукајлију мислиш хехе

Svetsko prvenstvo će da osvoji Španija mogu svi da im popuše kurac

Ako pomru cele, ili veći deo, postava Nemačke i Brazila možda i osvoje cigani smrdljivi opet, da Ace Stojanovići ovog sveta drkaju čmar ponovo.

Мало бесмислена слика,Немци ће да силују своју групу.

I ja mislim, ali nije naivna. A u tom stripiću mnogo vole da jebu Leva. :)

Može Englezi čisto za promenu i uinat.

Polufinale spanci, zabari, nemci i brazilci, finale brazil-nemacka, a osvaja jbm li ga. Da se ne igra u brazilu rekao bih nemacka, ali ovako..

Ма Иран бре осваја, какви Шпањолци, Швабе и Канаринци. Напред Иране, але, але, але!

jedan mali kuriozitet:
'98 na SP u francuskoj iranski predsednik je nudio igračima svakom po najnoviji mercedes tada, S klasu slona i po 100 000maraka samo da ne izgube od amerike