Prijava

Под утиском већине хејт коментара, отишао да погледам какво је то ђубре од серије. И морам да признам да сам се изненадио, првих пар епизоду су ми супер, некако другачије од шаблона који се сервира у нашим серијама.
Али након пете-шесте епизоде ме некако сморило, превише се копира неки амерички начин живота, америчке форе...усиљено превише. Како сам скапирао, серија би требало да приказује неки свакодневни и реалан начин живота тинејџера у Србији..али оно што сам видео у серији је скроз супротно, усиљено и прилагођено неком гледаоцу који није одавде. Мислим да нећу више гледати.

Ето толико.

ево да поновим пошто ме нисте чули. БИ БИ СИ финансира серију, као и Б92 тј. наравно џорџ сорош ватра га појела.

al mi ide na kurac ta satro tolerancija, svi se volimo, jebemo se izmedju sebe sa siptarima i slicna prica.

Baš to. Koje je to jedenje govana kao šipac dođe u Bg i svi ga fazon prihvate, ide po restoranima i ostalo. Bespotrebno i na silu guranje neke usrane tolerancije. Jedenje govana a ovako je čak i moglo da prođe da nije takvih LDP govnjivih momenata.

МАЋОРИ ИМА ТОГА У БГ, ТЕ ХИПСТЕРСКО УЛТРА ЛЕВИЧАРСКЕ ЕКИПЕ НЕМОЈ ДА СТЕ НАИВНИ, СИНОЋ МИ ДРУГАР РЕКО ДА ЈЕ БЛЕЈАО СА 7 ШИПТАРА ИЗ ПРИШТИНЕ

SAMO KAŽI SAMO MI POKAŽI!

I da lje ga ši ljim na jo úanua

al mi ide na kurac ta satro tolerancija, svi se volimo, jebemo se izmedju sebe sa siptarima i slicna prica.

ka njegoseva.

http://www.youtube.com/watch?v=GorJH0OtEhQ
Evo, sad ima i napada na siptare, oskudno obucenih riba, oopijanje, a bogami i splavova.

mussashe prosledio zelje reziji izgleda....

Meni jedino smor sto su mnogo kratke epizode.

Mada ako izmeniš malo i ubaciš neke huligane kako ih prebijaju na mrtvo, pa onda policiju koja ih hapsi i u momentu transporta u centralni zatvor pojave se vanzemaljci koji otimaju huligane da na njima vrše eksperimente što naljuti duhove pokojnika koji onda napadnu vanzemaljce.....može ispasti dobro.

Никад од тебе сценариста. Не мере то без Стивена Сигала.

Izasla nova epizoda... neam pojma kad one izlaze..ovde mi jedino informisanje o tome..
Pa ajd kad neko skonta da je izasla nova, nek okaci ovde..
#samodadodam

Muss, izlaze ponedeljkom i cetvrtkom, u 22h. Pise u prvom postu.

ja obicno ponedeljkom i cetvrtkom razmisljam o tinejdz serijama

Никад од тебе сценариста. Не мере то без Стивена Сигала.

Bravo Reme.

I onda u totalnoj kulminaciji sukoba Vanzemaljaca, huligana i duhova pokojnika, dolazi stiven Sigal i svima polomi sve koske.

Vanzemaljske koske neka budu zelene, a od duhova kao providne neke.

Eldepedersko NVO govno na koje sam potrošio najgore investiranih pet minuta mog života, a gledao sam direktan prenos šahovskog prvenstva i međugradsku karling ligu. Čak je i kapanje vode na slavini dok kenjam opterećen tvrdom stolicom korisnije proveden termin nego gledanje ovog smeća. Bezidejno, nedorađeno, ciljano na mlaćenje tuđih para bez stvarnog razmišljanja. Realnije bi bilo da su snimili ravnogorske četnike kako se ljube sa igračima fudbalske reprezentacije hrvatske.

Ako niste ukapirali, ne dopada mi se.

Mislim da i pored teških napora da suptilno samo pokažeš kako ti se ne sviđa, našao sam par nekih dobro skirvenih detalja koji mi govore da nisi oduševljen Bruce. Naravno, poznajemo se, pa nisi morao to ni da napišeš već sam znao, kao što si i ti znao šta ja mislim o ovom smeću, većem i od Kursadžija koje su bolje makar tri puta od ovoga.