Prijava

Ja sam otvorio i temu u vezi sa tim ,99 al nema šanse sad da nađem na forumu
EDIT kaizene popravi ovaj bag života ti

Вечерас има трибина на мом факсу, гост је Динкић, прича о економској ситуацији у земљи, ал' гостује као економиста, не као политичар.
Која бисте му ви питања поставили?
Има прича да су га студенти питали зашто цене на крају имају оно "зарез деведесет девет" и да није знао одговор.

Знају ли ти родитељи да си геј?

Има прича да су га студенти питали зашто цене на крају имају оно "зарез деведесет девет" и да није знао одговор.

Ovo koliko ja znam je prvi Hitler osmislio, ne mogu sad da tražim taj tekst ali fora je bila sa nemačkim kolima koje se nisu mnogo prodavala i on se izbacio za tu foru '99' što je povećalo prodaju istog.

pitaj ga kad će isplatiti onih 982 evra što nam još duguje, nabijem ga na gitaru...

pitaj ga kad će isplatiti onih 982 evra što nam još duguje, nabijem ga na gitaru...

Хтедох да понесем онај мали ауто-играчку и да возам по клупи, па ако пита што то радим, одговорим му да је исплаћено оних 1000 евра, сад би тај ауто био пред факсом паркиран.
Само су дозвољена питања из економије, па бих хтео овде да видим има ли занимљивих, а и да ми падне нешто занимљиво на памет, па да питам кад већ имам могућност.

реци да сам ја Ајахов дупли и да га набијам на курчину дебелу пичка му материна можда ме он банује трајно кад нико неће

Da dolazi u svojstvu lopova imao bih sta da ga pitam, ovako, jbg..

http://www.youtube.com/watch?v=hlnYY7V2UQw
Брусово питање није везано за екологију, већ чисту економију. Питај га шта је од овога горе истина, јер немогуће је да је све истина.

и питај га за измене у девизном закону од прошле године, што није спроведена легализација девизног трговања за физичка лица резиденте који хоће да се баве девизним и берзанским трговањем у иностранству као пословном делатношћу
него смо остали једина земља где то није дефинисано

Koga bre da pitaš za ekonomiju? Pa od njega i Toma Nikolić ima bolje kvalifikacije, makar nikog ne laže da je ekonomski ekspert. Ova kockica od čoveka je samo obična lopovčina koja umesto nindža trenerke ili crnog kombinezona nosi firmirano odelo, a kravata mu izgleda kao pokojnom Stanetu Dolancu. Za one koji ne znaju šta to znači, za Dolanca su govorili da ga prvo obuku u odelo pa mu onda zavuku cajper u bulju da istegne vratinu da bi mu vezali kravatu.

Ako niste primetili, nisam baš preterano pozitivno nastrojen prema gospodinu Dinkiću. Moglo bi se čak reći i da ga ne simpatišem previše.

прича о економској ситуацији у земљи

to e to
nema šta da se priča i pita
ekonomska situacija je pokojna
crkla, preminula, lipsala, preselila se na ahiret, bankrot mama...
u zemlji

a ovaj crv?
Bpg mu se osvetio i dao mu Kikija za ortaka

Вечерас има трибина на мом факсу, гост је Динкић, прича о економској ситуацији у земљи

Ali kakav je to fakultet koji zove Dinkica??!!

EEEEEEEEEEEEEEEJJJ, DINKIC JEBOTE!!

Pitaj ga da li vise uziva u stvarima koje je kupio od ukradenih para, ili od onih koje mu poklanja drzava

hoces da sisas karinu

Питај га да се региструје на Вукајлију, па да ти, он и ја направимо неке силне малверзације и докопамо се модераторских позиција, а онда ојачамо толико да почнемо да условљавамо и Каизена неким глупостима које ће нама да одговарају.

После ћемо да доведемо неке про играче у вукајлијашки хексбол тим илити ХК Раднички Вукајлија.

Pitaj ga gde će za Novu.

pitaj ga zašto je takav nezadovoljni čmar pa pored višegodišnjeg lopurdisanja mora i jebenog kikija lesendrića žvalavog da gura po proslavama i da mu piše tupave pesme. Da ne kažem da je govno smrdljivo usrano koje je našlo sada da kenja o ekonomskim prilikama a već 10 i nešto godina je na vlasti.
Šta on zamišlja da je? Rasim Ljajić?