Prijava

Nismo pritajeni homoseksualci, mi smo pritajeni biseksualci.

NE LOŽITE SE NISAM ŽENSKO BOB R0CK JE OVDE.

Laže, ljudi, to je jedna Ivana koja živi ovde kod mene par ulica dalje, predstavlja se kao Bob Rok da dobije pažnju.

kakva je?

Odlična riba, ozbiljna a opet malo luckasta, inteligentna i duhovita, lepa, obrazovana, malo starija od većine ovde... Moram da priznam, već dugo mi se sviđa. Ali okolnosti nisu takve da bih joj prišao sa nekakvim sentimentalno-nepristojnim ponudama, jbg.

Odlična riba, ozbiljna a opet malo luckasta, inteligentna i duhovita, lepa, obrazovana, malo starija od većine ovde... Moram da priznam, već dugo mi se sviđa. Ali okolnosti nisu takve da bih joj prišao sa nekakvim sentimentalno-nepristojnim ponudama, jbg.

Nista to. Sise, dupe?

Jebala vas dupeta i sise... Grudi manje, stražnjica ne tako velika ali skladno oblikovana. Još neki detalji, stopala, uši, nešto drugo?

VLADE LIMAR XAXAXAXAXA

Veseli Vlade Limar XAXAXAXAXA

Koji li je kurac ovim Crnogorcima... Limar, to neka lokalna droga od koje se smeješ?

Grudi manje, stražnjica ne tako velika ali skladno oblikovana.

Savrseno.

Koji sam Kostunica, tek sad saznajem ciji je Veselko dupli.

Ah, do đavola, ne znam šta me je odalo... Zaista, koji vam je kurac?

Scouser

аххаха каква про анализа

Бич плиз (гестикулација), па изоставио је две најпедерскије:
http://vukajlija.com/vladan-desnica/687125
http://vukajlija.com/rej-fegan/668923

Limare, haj vrati se na originalni nalog, nekako mi tako ima vise drazi da napisem VLADE LIMAR. Ako ne pitas sto je smesno, ne znam ni sam. Bice da je neka droga.

Пу Стеване педерчино једна, кад се само сетим да сам неке од тих дефки плусирао. А мислио сам да си неки кул и стрејт Крајишник који навија за Звезду. Колико само сублиминарних геи порука..а видим ја греје ми се међуножје док гледам Жељка Јоксимовића а кад крене да прича Емина пребацим на Спорт клуб.

Po Frojdu i njegovim teorijama koje mi idu na kurac, svaki muškarac odnosno dečak od 8 do 10 godina ima homoseksualne sklonosti jer kao ne interesuju ga devojčice, neće pičke, samo hoće da se druži sa muškarcima. Tako kaže Sigmund debil.

Да. Сваком правом алфа мужјаку од 10 година је приоритет играње са барбикама и лекције о везању гоблена у односу на групно шпијунирање комшинице како се премењува и фудбалице поулици.

Limare, haj vrati se na originalni nalog, nekako mi tako ima vise drazi da napisem VLADE LIMAR. Ako ne pitas sto je smesno, ne znam ni sam. Bice da je neka droga.

Pretpostavljam da pišeš meni, naravno, na pogrešnu adresu, pošto nisam Limar. Ali zamisli da ideš ulicom, a neko ti je nadenuo neki smešan nadimak, u stvari više glup nego smešan, i onda ko god te vidi, uperi prst u tebe, kaže taj nadimak i grohotom se nasmeje. Možda bi ti u početku bilo simpatično, ali bi ti se smučilo posle nekog vremena sigurno.