Prijava

Џанкела отворио тему да људи гледају како пада тикете.... И то још о тенису усраном....

ja mislim informacije o tenisu... Džanki, na AO uplatiš 100 dinara vezano na pobedu Novaka i Serene i samo sačekaš kraj, nije ti trebala cela tema za to...

И добитак му буде 180 РСД лололо

ma nisam tako mislio jebiga, ne kladim se pa ne znam princip - ima fora da ti opklada ide iz kola u kolo do finala gde čekaš pare, ali u svekom kolu ti prethodni ulog i dobitak idu ponovo na Đovaka...

Uostalom, šta fali dobitku od 180 RSD, to je više nego što će on zaraditi :)

Ја сам мислио на опкладу "турнир осваја"...добро, не би био баш 180 ал оно, два прва фаворита...

Cuj da gledaju kako pada tikete...kmetovi, 15 soma u plusu!! :D A a vi sto pisete s ''tenis je sranje nemam televizor jer sam trve џаџаџа", smorili ste mnogo. Zaobidjite temu...ali ne, moraju oni da napisu kako je tenis sranje...mislim ono...koga boli kurac :D

Ako ovu temu ne brišete, mogu li onda ja kao i on da nađem nekog i da spemujemo o nasumičnoj stvari koja nikog ne zanima, i da bude među aktivnim temama, bez ikakvih sankcija?

Djokovic ispao od Wawrinke...stvari su se zakomplikovale odjednom...neocekivano...veceras najjaci mecevi...Nadal-Dimitrov i Federer - Marej...jedva cekam ovo...nema spavanja veceras

Jebo majku Novak. Namestio je mec,

Federer OBJASNIOOOO

Lepo ja reko na početku. FEDEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Svi su ga otpisali...ali ON JEBE!!!

A evo sta ja rekoh u uvodnom postu...

6) Roger Federer

Ne treba ga nikad otpisati, u kakvoj god da je formi..Kralj je kralj jebiga...

Šta je bilo? Može li Stan osvojiti svoj prvi GS?
Kako Rafa igra? Slabo sam pratio ovaj turnir, kakvo će biti finale ljudi moji? A?!

Dobro igra Nadal...mada je Federer vise igrao protiv sebe nego protiv Nadala...sva ona igra protiv Mareja i Conge je pala u vodu kad je video Nadala na terenu...strasno...u bitnim poenima je najstrasnije choke-ovao...a voleo bih da Stan dobije iako su sanse manje od 2%...ali ima jedna simpaticna cinjenica...

A to je da Wawrinka nikad nije uzeo set Nadalu...

Head 2 head je 12-0...

26-0 u setovima :O

Ali...ako pogledamo zadnji susret u Londonu na Masters Kupu Wawrinka se odlicno drzao...tad se, ako se dobro secam, Wawrinka zalio na coaching Nadala u toku meca, da je kao nepodnosljivo bilo...videcemo...

I da, bice fin mec Li - Cibulkova sutra ujutru.

Jel gledate finale?
Delovalo da se Nadal raspao a sad se vraća?
Šta je radio u svlačionici?:)

Sta moze da radi u svlacioni, da cepne doping lolo :D Bitno da je prso kao oblanda...jebi spanskog ciganina...

Gle, stvarno je persona non grata na ovom sajtu.