Prijava

Conga nije glup Conga se sprda...nesto kao Monfils ima potencijala svakako ali neiskoriscen potencijal 100%...a ne kontam zasto mislis da su Isner i Berdych glupi...Isner nije glup nego igracki limitiran jer ima samo servu..a Berdych ima sasvim solidan ranking s obzirom da nema neki udarac ili nesto sto se istice...sve je to nekako ujednaceno...znaci nema neko veliko oruzje :)

Ne mogu zenski tenis smisliti nikako...vise se fokusiram na muskarce cele godine...tu ipak vece leze pare..zene eventualno par igracica..tu je medvedic za zene lolo :D

EDIT: Valjda ce ovi retardi sa Eurosporta konacno da prenose muskarce, a ne zene...Mayer - Janowicz...necu da gledam Serenu kako unistava koga stigne ili tako neku...dajte pravog tenisa momci jebale vas zene koje niko ne gleda..pozz

QUERREY ima retardiranu facu, a tako i djeluje na terenu, bivši TOP 20 igrač.

Mislio sam na sadasnje top 20 :P Ako cemo tako i Tipsarevic je bio top20 hahaha

I da...Medvedicu daj nesto da se igra od zena za sutra majku mu sta si se stisla... :))

A sto se tice Kverija klasicna americka skola, serva i jake razmene sa baseline-a...nista novo

ne treba mi sad nista...pauziram ovu noc :) za sutra planiraj da stavljas nesto pratim na jace :D zene naravno lolo

O cemu pricas ne mogu te skontati :D

O Ani, kako joj neće biti lako. :D

ma ko je jebe...bitno je sutra da se uzmu pare :D stavi sutra nesto od zena...mozemo i na pvt da razmenimo nesto i tako...da profitiramo oboje

...protiv Stosur koja nikad nije imala nekog uspjeha na domaćem grand slamu.

Pa nemam ništa osim ovog što sam napisala.
Možda Gaske, pošto Robredo vuče i neku povredu.
Dublove pretežno zaobilazim.

brateee...mislio sam sutra :D ne danas...tj. ne ovo sad :D

sutra...dimitrov i taj fazon

kako namestise Verdasko i Gabashvili sramno...ali neka, usrace ga Fedeks!