Prijava

Hahahaha, ali skroz neočekivano, tj. očekivano da pljuju srpskog Murinja, al iskopa teroriste haha.

Haha, Neša je moj stari drugar nemoj tako....

Dugo mu je trebalo da počne da pljuje grofa lol

Večeras on i Bard o derbiju, jedva čekam.

EHEHEH NE VRIJEDI OVAJ ANĐUS TO LUDO PA BOG KAKAV JE SAMO TZAR

Bard: Protiv Farskih ostrva smo se porodili dok nismo dali prvi gol, to je bilo straaaaaaasno

Бард је нешто био индиспониран вечерас, Анђус је стандардно био у елементу.

Nije mi jebeno dobro. Vecerasnja emisija ulazi u legendu. Ne moze se izdvojiti nijedan momenat koji vise jebe od ostalih, ovo je bilo jebeno brutalno, avangardno, pitoreksno i nenormalno. Najbolji talk show koji sam gledao u momentu.

Pred kraj emisije neka guzva u studiju, gledaju Andjus i Bard okolo, neko im verovatno nesto dobacuje. Nastavlja Bard pricu neku nebuloznu, Andjus odjednom se ubacuje: E Gasicu, sta ti zoves na svadbu sina Drobnjaka, a ne zoves Zoranu. Kakve su to veze sa Krusevac putem?

Izgleda da ih cekaju batine obojicu, prekinuo emisiju ranije, kaze Bardu e ajd zavrsavaj ne znam de se nalazim... ahahah jebem ti lebac

je l izasla ep na yt ?

Бриљирао је са тврдњом да Полетановић не може да игра фудбал због презимена (не може да се полети у фудбалу, то може у балету), да само будала живи од плате али најбоље је кад је изјавио да звездин шпиц има кривље ноге од Гари Купера и Џон Вејна и да не смеју да га снимају од појаса на доле, јер се то крије од јавности.
Ко није гледао зајебао се.

Армине, није још постављена емисија.

Ајде Гари Купер, али МЛАДИ Павићевић је јебено највећа одвала.

Andjus: Kanga nije fudbaler, Everton ga je pojeo
Bard: Da, a ima Kanga 2 metra onoliki covek
Andjus: Nem bas, on je patuljak
Bard: A?

Bard: Oni (neodredjeni) bi bili najsrecniji da ja umrem.

Kakva pobeda sve ti jebem.