Prijava

- Koji su argumenti za a koji protiv legalizacije?
- Da li može doći do promene zakona u Republici Srbiji koji se tiče legalizacija medicinske marihuane?
- Da li bi kriminal i dilovanje opojnih droga bilo u opadanju?
- Kakav bi uticaj imala na društvo?
- Da li bi pozitivno uticala na budžet Republike Srbije?

Nemojte vise o drogi opet cete zavrsiti u kuriru.
i sto se teme tice naravno protiv.

Tema je jasna i precizna, mislim da nema mesta panici.

Čemu marijana kad imamo lincuru, med, beli lukac i ren.

Čemu marijana kad imamo lincuru, med, beli lukac i ren.

Pa kad si bolestan onda bar da ti boles ljepše pane.

po stoti put ispricana tema...
razlozi za sto bi nam turizam procvetao, navrnuli bi milioni ovde da dolaze, studentska bagra....
a i to sto onda napaljeni klinci ne bi dilovali i glumili krimose sa svojih 65 kila

За, и сваког ко је против набијем на курчину.

- Koji su argumenti za a koji protiv legalizacije?

Za-recimo pomoglo bi meni lično zbog depresije a čuo sam da je dobra i za migrenu koju takođe imam. Naravno ljudi ne bi bili napeti do bola više.

Protiv-Njena zloupotreba tipa naduvaš se i sedneš za volan, pričam naravno napamet zašto što ja lično nisam seo za volan naduvan mada razumete šta hoću da kažem. Duvao nisam nešto preterano, možda 5 puta u životu s tim što prvi put ne računam za ozbiljno uopšte.

- Da li može doći do promene zakona u Republici Srbiji koji se tiče legalizacija medicinske marihuane?

Naravno da može doći al boli ih kurac. Prezauzeti su sa reformama, pičkim materinama, pripremaju se za EU i tako to ne bi me čudilo da u kuriru osvane naslov "SRBIJA IDE KORAK NAZAD U REFORMAMA ZBOG ZAKONA O LEGALIZACIJI MARIHUANE".
Kolko smo nadrkani ne čudi me ništa.

- Da li bi kriminal i dilovanje opojnih droga bilo u opadanju?

Kriminal kao kriminal je tu jebi ga i nekako je uvek prisutan gde god da pogledaš tako da mislim da bi tu bilo isto. Dilovanje isto tako, nepromenjeno.

- Kakav bi uticaj imala na društvo?

Naravno podeljena mišljenja i ovde. Naravno ljudi bi upirali prstom i vikali AAAAA NARKOMAN! a sa druge strane bila bi fantastično prihvaćena u društvu. Tako da je tu fifti-fifti.

- Da li bi pozitivno uticala na budžet Republike Srbije?

Naravno da bi imala pozitivan uticaj, zar bi se oni uopšte zajebavali sa legalizacijom med. marihuane da na kraju nemaju računicu.

menijesamodosadno, evo Pakao Juga kaže da je protiv.

Ja sam za legalizaciju marihuane. Potpunu. Smesno je da je alkohol legalan a dzidza nije.

idite u sijetl pa se drogirajte

Marihuana jeste droga, ali spada u najslabije. http://sr.wikipedia.org/wiki/Kanabis_(lek) I alkohol je toksičan u većim količinama, ma i Red Bull je štetan, piše na limenkama da nije preporučljivo da se pije više od dvije dnevno.
Mene se kod trave ne sviđaju njeni korisnici, većina njih. Isto kao i alkohol, vutra drugačija djeluje od osobe do osobe. Na mene djeluje umirujuće, kurac umirujuće, postane mi hladno, ožednjam, ukočim se, ne mogu da govorim i spava mi se, a na nekoga djeluje adrenalinski. E da, i imam trip da je sve u slow modu.

Legalizovan je abortus i razni preparati za opuštanje mišića posle teretane a za opuštanje mozga ništa.

PAKAO JUGA AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHA