Prijava

Мени је постер скинут из одабраних, не верујем да су модови ту дирали нешто, верујем да је неко одозго интервенисао да се постер уклони.

Chavez
Moja pesma još uvek živi, nisu je makli, haha. Sad izazivam Marfija, garant, al' ko ga jebe.

Ti si tek najebao. I još ću ja biti kriva jer ti predložih :(

ko zagor te nei
sve ti jebem

e, da, Dišmane, rekle ti moje drugarice sa faksa, što čuju svašta kroz radijator, da si pogrešno protumačio njihovu poruku... :)

rajderu pošalji meni te drugarice da ja protumačim njihovu poruku. ipak su mi koleginice hehe

pa vidim ja da si glup i uštogljen čovek... klasičan medicinar...

Da Vučić stvarno može da briše ove slike što izbacujem, što ne dođe kod mene i počne da mi udara glavu o tastaturasdjkslkfngaldfćjksfsdlkjflfd321456512gćkmsjžšpdkpoqfwejfsdmnfačlfgdfhkmgjadfngćdf12349kdfsonb1l234

pa vidim ja da si glup i uštogljen čovek... klasičan medicinar...

malko si se zajebo u proceni, ja sam od još gore sorte :D

Da Vučić stvarno može da briše ove slike što izbacujem, što ne dođe kod mene i počne da mi udara glavu o tastaturasdjkslkfngaldfćjksfsdlkjflfd321456512gćkmsjžšpdkpoqfwejfsdmnfačlfgdfhkmgjadfngćdf12349kdfsonb1l234

Nije ovo tema o Koštunici.

malko si se zajebo u proceni, ja sam od još gore sorte :D

Jašta... ;)

nemoj ti meni da namiguješ

Рајдеру, ај пуши курац са факсом више. Смараш штрокљо.

hahhaha štroklja

kako do jaja reč

evo i Tiletu :*
da se ne oseti zapostavljeno!

vucic narodni heroj
kako je samo junacki rizikovao da se ne zaglavi u snegu pored ljudi koji su zaduzeni za to

nzm ali po meni, mislim da je ono namesteno....da su hteli da pokazu kako je Vucic dobar