Prijava

moj drug u klubu kad oće da priđe ribi prvo sebi zabode prstenjak u čmoor i priđe ribi, stavi joj prst pod nos i kaže ''pomiriši što sam sad isprstenjačio jednu, oćeš i tebe?''

DE SI PJETRE♥ 15 dugih godina

evo me ipče, kupio novi telefon danas, 350 evra, odo sad malo u grad da ga testiram

da li volis cudoviste u meni?

pruzicu ti romanticnu veceru mojim jazavcem

da li si za romantican lujm?

cim te vidim,instant svrsim bez dodirivanja kurca

Želiš li da budeš surogat-majka mom nerođenom sinu?

jako te zelim,mnogo mi lepo izgledas dok si na mom kurcu

toliko me lozis da svrsim bez dodirivanja kurca,instan dizanje,instant svrs,popusio bi tvom caletu kurac kojim te napravio,iskenjaj mi se na stomak

U jbt sto ste bezobrazni,pa gde je tu romantika.

JA IGRAM NA KARTU DRUGARSTVA KADA VIDIM CURU KOJA MI SE SVIĐA PONUDIM DA IDEM SA NJOM U WC U LOKALU DA UĐEMO ZAJEDNO I KADA IZAĐEMO DA NIKO NE ZNA KOJA JE SRALA.

ćaos, paško mi je ime. znaš li da postoje planete čija je kompozicija sastavljena isključivo od dijamanta? fascinantno.

Jeste. I postoje zvijezde takve gustine da jedna kasicica njihovog materijala tezi i po nekoliko tona. Neutronske zvijezde. Drago mi je sto smo se upoznali.

Da ti tata nije staklorezac? Nije? E pa onda se skloni odatle, zaklanjaš mi sunce.
Šalim se...
Ćao, znaš li da postoje zvezde čija gravitacija je jaka toliko da kolabiraju u sebe i ništa ne može pobeći od njih, već se mrvi i u tačku svodi sve što zarobe? Oh, budi moja moja crna rupa ti.
Ne, opet nije dobro.

- Je l' ti Valdemar tata?
- Ne. Što?
- Tolika ti je glava da ličiš na pečurku.

Aaaaahaaaahaaa, dobar, dobar....
Šalim se. Nije nešto. Al nije ni loš.