Prijava

-Oces da prosetamo?
- Hocu, pod uslovom da prestanemo pricati bez kvacica.

-Oces da prosetamo?

ja bi pomislio da oće da me bije.

Jesi li za ples?
- Jesam.

Sedneš na stolicu i uživaš u lep densu.

- Oj, đevojko, hoćeš prsa uprsa?
- Hihihih, hoću, junače.
Bammm, trass, šljass!

- Oj đevojko, mogu l na tebe?
- Možeš, možeš.
- Bljaaaagggghhhhhhh... (onomatopeja povraćanja).

Vidiš vrh ribu, priđeš i pitaš je:
Da nemaš cigar?
- Imam.
E rak te izio.

Vas, gospodine, ne biju zene? Nemam kvacice odje.

Vas, gospodine, ne biju zene? Nemam kvacice odje.

Samo ako dopustim, gospođice... Ah, da ne želite slučajno da me ošamarite? Samo izvolite, draga moja, primiću to džentlmenski.

vesnam, iako smo samo sićušni kvarkovi udaljeni bilionima svetlosnih godina jedno od drugog u ovim valovima elementarnih čestica ja i dalje verujem u teoriju kvantne nelokalnosti i sablasnog uticaja na daljinu između dve srodne duše.

Tibor Váci

vesnam, iako smo samo sićušni kvarkovi udaljeni bilionima svetlosnih godina jedno od drugog u ovim valovima elementarnih čestica ja i dalje verujem u teoriju kvantne nelokalnosti i sablasnog uticaja na daljinu između dve srodne duše.

Ako ti posle ovoga ne da, pa ja ne znam! Moram da priznam da si i mene malo nalozio s ovim.

Da li ste pristalica Standardnog modela ili Hajzenbergovog principa neodređenosti? Šta kažete, standardnog?! Pa kako se onda možete nalaziti na dva mesta istovremeno: tu preda mnom, i duboko u mome srcu?

kad oćeš da se udvaraš dami, pozovi je na piće u grad i reci neka povede drugaricu. Kad sednete ti počni da deliš komplimente toj drugarici, izvadi ga ispod stola i kao zidar ga napaljeno drkaj ali da ona primeti da gledaš u njenu drugaricu dok to radiš. Udaraj joj na ego. Devojke su jako zavidne i njoj će biti krivo što ti gledaš njenu drugaricu, pa će sama početi da ti se nabacuje.

kad oćeš da se udvaraš dami, pozovi je na piće u grad i reci neka povede drugaricu. Kad sednete ti počni da deliš komplimente toj drugarici, izvadi ga ispod stola i kao zidar ga napaljeno drkaj ali da ona primeti da gledaš u njenu drugaricu dok to radiš. Udaraj joj na ego. Devojke su jako zavidne i njoj će biti krivo što ti gledaš njenu drugaricu, pa će sama početi da ti se nabacuje.

Ili plagiraš nekoga, ili ponavljaš sebe. Siguran sam da sam ovo već čitao, i mislim da si bio baš ti.

Значи да му је успело први пут.

Valdemar i Tibor treba da imaju dosta zena.

ti si moja kao apstraktni bitak po sebi, sad samo treba da postaneš moja kao konkretizovani bitak za sebe izlazeći iz sebe poniranjem unutra, bitte?

kad oćeš da se udvaraš dami, pozovi je na piće u grad i reci neka povede drugaricu. Kad sednete ti počni da deliš komplimente toj drugarici, izvadi ga ispod stola i kao zidar ga napaljeno drkaj ali da ona primeti da gledaš u njenu drugaricu dok to radiš. Udaraj joj na ego. Devojke su jako zavidne i njoj će biti krivo što ti gledaš njenu drugaricu, pa će sama početi da ti se nabacuje.

Nešto slično se slučajno mene desilo:

...Inace, prvo upoznavanje je bilo dobro, ja i rodjak ih cekamo na prking da dodju da idemo u diskoteku i mene se pripisalo. Pisam ja pored drveta kad vidim momk i dvije djevojke prilaze, reko da nisu ovo oni kad radi on jesu, reko zajebava me covek i ja nastavim da pisam kad ono bas oni, i stoje oni iza mene dok zavrsih s pisanjem, zakopcam se i pruzim ruku ovoj mojoj al tako da me ufati za zglob, da joj ne pruzam uku s kojom sam ga drzao, a drugima je od blama nisam pruzao, samo sam rekao haj. Oni tu noc odose kucama posto je drugarica bila umorna a mi smo dosta kasno stigli u grad, rodjak imao goste. Zove ona sledeceg vikenda, znaci svidio se ja djevojci, mada ruku na srce njoj valja svaki, nije lijepo to govorit za nekoga al brate grdna je i debela. I paglu. :0 No, odemo mi opet u grad da se vidimo s njima istima od te noci. Opet u diskoteku, moje omiljeno mjesto za izbjegavanje. Dodjemo do diskoteke, koja je u Francusku i treba ti uru da dodjes do nje autoputem kad tamo red od pesto metara, a rodjak stane u sredinu, reko dako nas jos sad isklepaju odje da nam se ove djevojke smiju kad niko nista, svi kul. Dobro, udjemo unutra, nidje da se sedne. Prvo sranje. Ja se ukopao u mjesto, ne pomjeram (ti znas kako ja obozavam da igram na javna mjesta, al ne znam sto mi bi tu noc pa mi nije bilo do igranja) te reko aj bar da se napijem. Posle nekog vremena stade muzika i krece: Harlem shake. Lijepo. Onda poce i pjena da izlazi iz centra diskoteke. Jos ljepse. Pjena ne staje da izlazi, ne vidis ljude u sredisnji dio, pogusice se pomislih. To prodje bez ljudskih zrtava. Aj reko sad da pocnem da se udvaram ovoj, taman sam se taka malo, sad je moja! reko sam sebe. I napdam ti ja nju, bacam fore, ona nista. Podjose djevojke u vece i poce rodjak da mi vice NIJE TO MARIJANJA (ta moja) TO JE DZESI? STA NAPADS NJU!. U reko jebote, nisam znao. Stvarno sam bio i zaboravio kako izgleda ova moja, a ova Dzesi, za koju sam mislio da je Marijana, imase kriv nos (to nam je zajednicko), krupno tijelo, krupnija od me mene bijase. Uglavnom, kad sam vidio kako izgleda ova moja momentalno sam se otrijeznio. Nista reko, moracu opet da se napijem, to mi bar nije tesko. Posle nekog vremena veli ova moja mene da je povedem u prostoriju za pusenje. Ih reko, ova je gotova, a bogomi i ja s njom. Ufatim je za ruku i dok smo ili tamo ucinjelo mi se da mi se nekolko finih djevojaka nasmijesilo, al ako jesu onda ja zato sto sam im bio smijesan ovako tanan i majusan pored te grdosije. No, izgore ona cigar, i veli da joj se sad ide u vece. Opet za ruku i vodi je do vecea, udje, izadje, krenemo nazad i kako je pod bio visi za jedan stepeni, a bila pjena ona ga nije vidjela i ljosnula guzicom na pod. Ja ne znam sto cu prvo, ili da puknem od smijeha ili da propanem u zemlju od njenog blama. I tako, ostasmo jos tu, i veli ona ajmo kuci i ufati me za ruku i krenemo ja i ona sami put auta, ovi vele ajte vi, doc cemo mi malo kasnije. E najeba sam sad reko, silovace me. Nakaci se njen drug s nama, fala mu (udji u moje profilne slike, ima jedna slike mene s nim, Endi se zove), lik ka da je ispa iz neke americke tinejdzerske komedije, naocare, kosulja u farmarice, premrsav, stidljiv. Uglavnom tako prodje to moje upoznavanje s njom i ja reko rodjaku fala ti al ne mogu s tom djevojkom.

pa ja sam bio valdemare, samo sam malo izmenio red reči he he, ponavljam se, al bila je ista tema, samo drugačiji naslov tako da me briga