Prijava

Pa,krenite sa pljuvanjem,znam da gledate,bar po malo.

S vremena na vreme pogledam,da im se divim koliko su bezumni...

Vido sam pre neki dan neku debelu triperku koja je plakala zato sto je neko cudno pogledao i pricao joj iza ledja.Odvratna mi je......

:))

...nezna se ko koga pljuje,ko skim spava,ko šta radi...nered za medalju!!!!

Hrrrrrrrrrkkkk..... Pffffffuuuuuuuu!!!!!!
Ups... izvini Laki, stajao si odmah do TV-a.
:(

Uuu, očisti se Laki, da ne zarđaš.

Jedna stvar kod Velikoga brata nije jasna, a probao sam nekoliko puta da ga gledam (zato što mi je crka' dividi plejer pa nisam moga' da gledam film, a moga' sam da biram između Velikoga brata i španske serije, i naravno, od dva zla izabra' - naše zlo), a to je, kome je ono interesantno jebote? Sve što sam ja vidio da ljudi u tu kuću rade je - prenemažu i foliraju se, spavaju, śede, leže, stoje, odu u vece, jedu, piju i ponekad pričaju međusobno, uglavnom nešto šuplje i glupo. E, i špijunaji jedni druge u onu ispovjedaonicu.

Sad, ako je nekome to interesantno, onda neka gleda jebiga, kome nije, onda on neka gleda Farmu...

Morate priznati da svi mi ponekada zelimo da zavirimo iza komsijske tarabe, a ovo je najlaksi nacin za to. Naravno da su ljudi isfolirani u VB, pa zar vi ne biste bili da vas neko snima po ceo dan, da ste u nenormalnim uslovima?Potrebna je ogromna doza egzibicionizma da se covek odluci na tako nesto, bolesnih ambicija, i uglavnom su to, cast izuzecima, osobe koje bas nisu u vinklu. No, zanimljivo ih je posmatrati sa raznih stanovista, ali je to vec prica za neko drugo mesto. Ovo je, ipak, zabavni sajt. VB se ove godine potrudio da ubaci likove koji ce podici gledanost, pa je napravio mesanu salatu. Isao je na siguran sex u kuci, i na svadje, sto uvek podize gledanost. Tako je u kucu ubacio problematicne licnosti, devojku koja za sebe tvrdi da je nimfomanka, decju pesnikinju koja izgovara najsocnije psovke koje sam cula u zivotu, ambicioznog starmalog policticara, tetoviranog frizera egzibicionistu, dva lajava pekinezera, krezavog lukavog seljaka, onu sto se kezi i femka po ceo dan, za kojom juri tip sa repicima, od koga i cujes neku da ima smisla... Revija losih frzura, psovki, prenemaganja, femkanja, prikrivenih ambicija da se digne lova, egzibicionizma, samoljublja, frustracija... Ali, nije li VB samo slika nasih zivota?

A sto se Farme tice tu je situacija jos gora!Stvarno nemam kiseline da je svarim. Ne volim ,,VIP,, (Veoma imbecilne persone) fore.

hahahahahaahhaha

boles'

Mesjo sta mislis o tvojoj zemljakinji Dragici :)

Vule, mojne mene... Sad ja pitam "Koja Dragica?" a ti mi rečeš "Moga kurca glavica.". I ja te onda opet pitam "Ne, ozbiljno, koja Dragica?" a ti mi odgovoriš "Popni mi se na kurac, pa ćeš znat'.".

Ne gledam ti ja to Vule, pa ne znam ko je dotična persona. Vidio sam samo u novine sliku onoga patuljka iz Podgorice, njega sam gleda' ođe, ali iz koje je on gungule, ne znam.

Ja ne gledam Velikog Brata, mislim da to nije kul nimalo, i da to ne gleda ni StefanKostić.