Prijava

Realno, pored tolikog interneta, ne verujem da će neko ovde tražiti inspiraciju za masturbaciju.

e, valdemare, nisam. vidiš da u linku piše simpatichnye devushki

Ne otvaram određene linkove, dosta mi je virusa :) Ali mislio sam na наверно, ne конечно. Ja tako učio, ali sad vidim da se upotrebljava... Daleko sam od govornog ruskog koliko Milovan Glišić od srpskog slenga 21. veka :)

bliže si nego ja, vjeruj mi
#tužnaistina

Realno, da li neko ovde postavlja stvarno sliku svoje sestre?

Oš reći da ja nisam slao pravu sliku ?

Otkud znam, nisi stavio lične karte.

Pa maloletna je još uvek.

Joooj, nisi je videla u akciji...

Ok, sad vec provociras, i posle smo mi krivi(e).

Pa možda se nađemo jednom na nekom piću, pa joj reci sve. Meni glupo.

a lukav je i ovaj valdemar, totalno

Jes' vid'o?

Vald, zamisli samo taj momenat, ti, sestra i ja uz neki alkohol, o cemu bi razgovarali?

Vald, zamisli samo taj momenat, ti, sestra i ja uz neki alkohol, o cemu bi razgovarali?

Pa nadam se da si svestrana, da te zanima svašta, muzika, književnost, politika, ovo-ono, na kraju i alkohol, nisam džabe rekao pivo a ne sok od pomorandže; odreši ti jezik, dođe tu do šale, zezanja, i začas pozitivna atmosfera. Ako neko onda hoće i ima da smota nešto, smota se, zavari... Ja uvek posle toga nastavim da pijem, mnogo popijem, usvinjim se i ne znam gde se nalazim, pa sve što sam ikada u životu doživeo posle tog trenutka, negde mi je između sna i jave, ne znam da li sam doživeo ili sanjao, osim kad sam smogao hrabrosti da pitam tada prisutne šta se to izdešavalo sinoć.

samo se vi zajebavajte, mi obaramo rekord sa slikama lolo
http://i.imgur.com/9LmLZ1U.png

Moja je ova desna. Očigledno je da je to ona ljepša u familiji.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/q71/s720x720/181264_10200589485132918_168480010_n.jpg

PS: Ne zna da sam je mećala, ko je jebe.

dupe dobro sestra ima ti

I haljinu lepu nosi ona

To je obukla striktno za vas svukajlije.

Mazio bih je po nogama. Alo samo mazio. Baš je mica jbt.