Prijava

Овде можете да договарате сачекуше и друге облике физичких напада на одређене персоне са овог сајта са циљем наношења лаких или тешких повреда.

Већ после првог успешног пребијања ће бити отворена тема "Пребијање вукајлијаша - мултимедија" где ћемо качити слике или видео снимке самих догађаја.

Без спема, молићу, јер ко спемује на мом лерује.

ne zajebavaj se sa čovekom koga zovu biceps!

Ево га први кандидат.

јел ти мени беше дугујеш шамар? оно, да ти ја распалим

E sad se poserem na tebe

dodži crljeni da ti dam po pičci

džaba biceps ko svemir kad su muda ko crna gora.

izazivam tenora zato što mi je skino ljubav života. bukvalno.
tačno u prije podne ispred gimnazije.

Моја цура не жели да буде са неким ко се туче.
Зато се ја нећу тући са тобом.
И зато ти нећеш бити са њом. Са мојом цуром.

Još malo pa Borilački klub... Ali da, ima ovde ljudi koji zaslužuju bar po ćušku.

јел ти мени беше дугујеш шамар? оно, да ти ја распалим

Шамар ћеш ми ударити кад ми даш гајбу пива.

Та, ман`те се сељачких и примитивних метода физичког насиља. Сама жеља да се тако обрачунавате вас сврстава у примитивце.

Sta fali primitivizmu?

Та, ман`те се сељачких и примитивних метода физичког насиља. Сама жеља да се тако обрачунавате вас сврстава у примитивце.

Kako, pa vojska jedne države je institucionalizovano nasilje, nosilac fizičkog nasilja i primitivnih metoda ubijanja i zatiranja protivnika. I šta sad, država je primitivna? Nasilje je ponekad jedini način za rešavanje stvari. Eto ja ne platim državi neku dažbinu, koju su uveli ko zna zašto, i oni meni zaplenjuju stvari ili šalju u zatvor? A nejač pišti gladna? Pa zar to nije nasilje? Nasilje postoji kao fenomen sam po sebi, potiče iz zoološkog sveta, a kod ljudi, da li će da te mlati pandur na ulici ili neko ko te pljačka, možda menja smisao i kontekst nasilja (za nekog možda ne menja ni to), ali ne i njegovu unutrašnju prirodu. Znači, po prirodi posla koji obavljaš, ti moraš biti pristalica određene vrste nasilja.

Sta fali primitivizmu?

Стил. Укус. И ватрено оружје.

Јао, ево их ова двојица... Ај договорите фајт и снимите то да отварам другу тему.

Pre sam Jebaču obećao batine, mada je slučaj zastareo.

Стил. Укус. И ватрено оружје.

Dobro, ajd da se tema preimenuje u NJUKOVANJE VUKAJLIJAŠA

Ја сам више за дијалог, лакше ми тако да ишутирам противника, јер се не нада.