Prijava

Јао, ево их ова двојица... Ај договорите фајт и снимите то да отварам другу тему.

Pa mora da počne čarkom, sad ja njemu, sad on meni, i tako se na kraju iznerviramo i dogovorimo da se pobijemo. Sad ne bih mogao, nisam ljut na njega, nisam uvređen. Valjda treba da se biješ s ljudima s razlogom?

Znači, po prirodi posla koji obavljaš, ti moraš biti pristalica određene vrste nasilja.

Фали ти више него један папир. Одјава.

Фали ти више него један папир. Одјава.

E, takve izjave u ljudima bude želju za nasiljem, fizičkim.
http://www.pressonline.rs/info/drustvo/295376/bejzbolkom-objasnio-da-nije-trebalo-da-mu-seku-struju-zbog-6000-dinara-duga.html

Насиљем се не користе људи, него звери. У Америкама га не би ни питали да ли да му секу струју, а овде сваки олош може да туче кога хоће - са било које стране шалтера или службе да се налази.

mene je prov reko tuci, alije zaboravijo

Насиљем се не користе људи, него звери. У Америкама га не би ни питали да ли да му секу струју, а овде сваки олош може да туче кога хоће - са било које стране шалтера или службе да се налази.

Čudno kako nisi za teoriju evolucije u prirodi, ali si za teoriju evolucije u društvu, protiv revolucije. Ti bi još bio pod Turcima da nisu Austrijanci plaćali Karađorđevu NVO da pravi sranja i čarke, koje su posle izazvale masovan ustanak. Znači - nasilje. Lično, personalno, pojedinačno, određeno, ciljano na jednu ili nekoliko osoba, fizička primena sile, opravdano.

mene je prov reko tuci, alije zaboravijo
je prov reko tuci, alije
tuci, alije
ALIJE

Tačno se vidi da je musleman, subverzivnim porukama provocira na političkoj osnovi. Nemojte čitati Atifove postove, samo ćete jednom shvatiti da ste dobili želju da se zapucate avtom u američku ambasadu u Sarajevu.

Nemojte čitati Atifove postove, samo ćete jednom shvatiti da ste dobili želju da se zapucate avtom u američku ambasadu u Sarajevu.

Da vidiš američku ambasadu u Podgoricu, čuvaju je skoro nonstop dvojica-trojica iz specijalne jedinice policije vojske Crne Gore sa velikim ka ugalj crnim puškomitraljezima otkad je taj lik riješio da donese pravdu u svijetu i sebe među guzove 72 djevice.

alije alije pune beharaaaaaaaa

Dosad su se napadi uvek dešavali na terenu, monterima koji isključuju struju. Ovo je vrhunac kabadahijskog ponašanja jer je prvi put napadnut službenik u prostorijama i to na prvom spratu zgrade - kaže rukovodilac Centra za bezbednost i zaštitu u ED Niš Predrag Stoiljković.

Čuj ti njih, ne nego baš treba jadnika koji samo radi svoj posao da šipa bezbolkom. E neka si ga prebio mamu mu jebem, a on kao nije hteo da se brani jer trenira pederku veštinu zvanu karate pa je mnogo lud hhahahaha

Наравно да сам против, јер револуција увек поједе своју децу. Карађорђије није имао НВО, већ паравојску, НВО је имала Црква. Е, сад, испашће да је Ђорђије крив за устанак. И откуда сада одједном скакање на устанике и светлог Ђорђија? Говорим да је данас физичко насиље знак примитивизма и да се њиме служе (људске) звери. Племенити људи се служе префињеним облицима напада и одбране. Уценама, изнудама, ужасним чланцима у новинама, преотимањем жена, намештањем љубавница, љубавника (ко шта воли...), раскњижавањем имовине, штампањем увредљивих летака... А то да засучемо рукаве и да се потепамо... то је за ниже слојеве, радничке и сељачке класе (без увреде, поштовање физичком раду и сам га практикујем и то није срамота).

Tema je otvorena iz najbolje namere, a vidimo da neki ovde duboko zastranjuju u dijalekticki diskurs, sto retko dovodi do poente ove teme, tj. medjusobnog nasilja. Molimo udaljite se sa teme, ili zakazite fajt kako biste se kvalifikovali da dalje u njoj postujete. Hvala.

Uprava

Čuj ti njih, ne nego baš treba jadnika koji samo radi svoj posao da šipa bezbolkom. E neka si ga prebio mamu mu jebem, a on kao nije hteo da se brani jer trenira pederku veštinu zvanu karate pa je mnogo lud hhahahaha

Nek isključe struju Miškoviću za dug od 6.000. Ja moram da pozajmljujem pare od zelenaša samo da mi ne bi plenili stvari za šugavih zaostatka 20.000 poreza (dinara). Do sad je bilo udaranje kamate, pa kad baš prekardašiš, onda ti šalju opomenu, pa blokiraju račun, pa onda šalju uterivače, pa tako. A sad - op! Plenidba. Da l' su čuli za neku kamatu na kašnjenje? Ja bih dao da imam. Ali mi je posao takav da čas imam dosta, čas nikako. A nijedan kvartal nisam im ostao dužan. Nego, hoće da uvode red preko sitnih riba. Bojim se šta će da bude kad sitnim ribama pukne malo adrenalin u glavu.

Уценама, изнудама, ужасним чланцима у новинама, преотимањем жена, намештањем љубавница, љубавника (ко шта воли...), раскњижавањем имовине, штампањем увредљивих летака...

Ne, to je baš govnarski. A pošteno pesničenje je na kub poštenije i bolje od toga.

Сад ми Јебач послао поруку да видим ко хоће да пребије Малу Видру, али инкогнито, да се не зна да је он наручилац. Као дугује му неке паре.

Pazi se... Doduše, pošto su je sad umodovali, u neku ruku ona će mu biti, je li, nadređena... Ali verujem da će to samo uneti dodatnu komponentu interesantnosti u tako kompleksan odnos.
http://www.thelocal.de/userdata/images/article/w468/de/43035.jpg