Prijava

Ne, to je baš govnarski. A pošteno pesničenje je na kub poštenije i bolje od toga.

Кажем ја лепо... нижа класа. Стил је нешто што се не стиче на мешалици и њиви, већ на стрпљивом грађењу карактера и учењем. Зар стварно мислиш да би рецимо могао да позовеш на стрит фајт неког лорда или маркиза? Ајд ватрени фајт или мачевање, али песничење... Мајко мила.

Kao da ima veze, mačevi, pesnice ili pištolji. Neko je rekao da niža i viša klasa postoje i u mozgu, inteligenciji, otvorenosti prema novim sadržajima, a ne samo u manirima i obrazovanju i društvenom poreklu. A ti kažeš:

Уценама, изнудама, ужасним чланцима у новинама, преотимањем жена, намештањем љубавница, љубавника (ко шта воли...), раскњижавањем имовине, штампањем увредљивих летака...

I to proglašavaš za civilizovano, dostignuće... Neću više, majke mi, nemoj da me nerviraš pred spavanje, leba ti.

Ali vidra mod, nevera

hahahah, teška

sto ste agresivni?

tako im se manifestuje citanje ruskih klasika

Kao da ima veze, mačevi, pesnice ili pištolji. Neko je rekao da niža i viša klasa postoje i u mozgu, inteligenciji, otvorenosti prema novim sadržajima, a ne samo u manirima i obrazovanju i društvenom poreklu. A ti kažeš:

Уценама, изнудама, ужасним чланцима у новинама, преотимањем жена, намештањем љубавница, љубавника (ко шта воли...), раскњижавањем имовине, штампањем увредљивих летака...
I to proglašavaš za civilizovano, dostignuće... Neću više, majke mi, nemoj da me nerviraš pred spavanje, leba ti.

Нови садржаји. Шта има ново у песничењу? Шта је ту иновативно? Са Брус Лијем је ваљда песничење завршено. Или ММА. Немам појма, та врста архаичног насиља је демоде. Цивилизовано је сада оно што је иновативно, напредно, у рукавицама. Јбт, то је к`о клање у Европској Унији - хумано клање животиња. Ми смо дивљаци и примитивци јер свињу рокнемо сикиром међ` уши, а они су цивилизовани јер јој спраше метак у вугла или је спржну струјом (ЖИВИО ТЕЛЛЛЛЛООООООО!). Тако и ово. Ајде да се песничимо са рукавицама под високим напоном. Е, то је већ цивилизовано и иновативно.

ПС. Нервирај се пред спавање, идеја целог неокортикалног рата се и заснива на томе. То је виши стадијум цивилизованог насиља.

vald vs granjk
top fajt
i na temi o fajtu
zanimljivo bicje :DD

Granjko, pošto je Valdi neki tamo pacifista pičke materine jedenje govana, ja ću te odradim mjesto njega a za dobrobit svih naroda i narodnosti.

Ae se nađemo neđe da ti razbijem glavu nogom. Tvojom nogom.

izazvao bih ovu sisu skocimisa koji se drznuo da se baci na mog druga granjiku

ne bih rekao da bi prosao bas tako lako sa granjkom...cuo sam i za njega da je neki bivsi bokser

Odlično.

Onda ću ga tući njegovom rukom, jača je.

civilizovano nasilje ahaha bokte ODAKLE nastaju ovi izraazi ko smišlja ovo, i zašto

Granjko, pošto je Valdi neki tamo pacifista pičke materine jedenje govana, ja ću te odradim mjesto njega a za dobrobit svih naroda i narodnosti.
Ae se nađemo neđe da ti razbijem glavu nogom. Tvojom nogom.

Molim te samo za uslugu, otkini mu je prvo. To je deo takozvanog neokrustikalnog rata - otkineš nogu protivniku i onda ga biješ.

Pa da, to su moji metodi.

Ja bih mu usput dobacio i par uvredljivih komentara, npr. Gospodine, Vi ste sramota za društveni sloj kojem pripadate.
Al ne volim da se bijem, izvini, Skočko, mlati ga ti.

Сад ми Јебач послао поруку да видим ко хоће да пребије Малу Видру, али инкогнито, да се не зна да је он наручилац. Као дугује му неке паре.

Samo se vi kačite sa Vidrom: http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/447828/Posle-ove-slike-necete-ni-pomisljati-da-se-ikada-kacite-sa-vidrama

Ko god prebije Granjku, onako seljački, ali civilizovano, ima od mene dva piva. Ma šta dva piva, i pljeskavicu.