Prijava

"Najnovije" moraju biti dodatno istaknute, nije dovoljno da se do njih stiže samo kroz padajući meni. Recimo da polje sa deset najnovijih uvek bude sa desne strane istaknuto, bez obzira na kom delu sajta smo.

Ok je verzija, pohvale za padajući meni, nadam se da će pretraga funkcionisati ovako kako je sad, dakle preglednija ali ograničavajuća.

Opravi crtice, ružno izgledaju, liči kao da je neki bag. Meni treba da bude više pregledan nego sada što je. Misli i na nubare. ;-)

Da se najnoviji sadržaji istaknu malo više od drugih.

Па и ниси се нешто нарадио :Р

Znači ostaje samo jedna pretraga i to ona debela?

imaš indeks kad klikneš popularne

Svidža mi se.
DAJTE RADIJO U KAVANU!!!1
čečenija čet sobu mož dobrišete

-U okviru taba komentari ubaciti padajući meni (definicije, posteri, reakcije).
-U okviru podmenija taba autori uvesti još neka sortiranja -popularnost po poenima na posterima, popularnost po poenima na reakcijama.

Svakako je više mobile friendly.

Bolje je da je ostalo kao ranije, bez padajućeg menija.

ехтра је на телефону

imaš indeks kad klikneš popularne

Da, da. Fala. Nisam snimio.

ps: đe nesta balkan čet soba?!

Ono što mislim da je obavezno, to je da već prvi klik na meni otvara dodatne opcije. Kao ovo "Stvori". A ne da uđem u definicije, pa tek onda da iz popularnih moram da idem na najnovije, dovoljno je što su popularne na naslovnoj strani.

Ovo mislim da je najvažniji prvi korak, zato sam boldovao, pa onda sve ostalo.

EDIT: Mislim, nema logike da klik na tekst "popularne" u okviru popularnih tek otvara dodatni meni.

Očigledno da se išlo na to da bude pogodnija za mobilne telefone, što je plus svakako.

Jednostavno moraš potpuno da istakneš najnovije.

A gde su stranice na forumu?