Prijava

HAHA...realno...hipster

Baš bih voleo da vidim kako će rasni da izgleda kad bude išao na maturu. Da je imao maturu tamo devedesetih kao ja, možda bi u Hajat došao u kožnjaku uvučenom u trenerku. A to se 1994. nije zvalo hipster, samo mladi ste vi deco, eeeee.

ne nego bi ga ubili na severu

Био би са Кристијаном Голубовићем у разреду.

Možda i na jugu, ko zna.

Meni je u srednjoj školi predavala Rajna Dragićević, dok za nju još niko nije znao. Crknite od muke :p
http://www.blic.rs/data/images/2013-07-10/359979_rajna-dragicevic_f.jpg?ver=1373459745

Ladno valdemar najveći hipster na sajtu lololo

Kako bi izgledala tuča srednjoškolskog granjke i srednjoškolskog valdemara

Ladno valdemar najveći hipster na sajtu lololo

Alo, ljudi, 1994, velika matura, kapirate? To je bila najpankerskija varijanta u kojoj su mogli da me puste u Hajat. I ovakvog su me jedva pustili.

Kako bi izgledala tuča srednjoškolskog granjke i srednjoškolskog valdemara

Devedesete, opasne godine. Razbio bi ga ko pićku, brate.

I ovakvog su me jedva pustili.

To zbog naocara su te pustili

Imao sam džastin biber frizuru prije džastina bibera. Duvao sam travu prije džastina bibera. Sisao sam sisu prije džastina bibera. Jeo sam pasulj prije džastina bibera. Drkao sam prvi put prije džastina bibera. Bio sam rođen prije džastina bibera.

It's a good life.

Baš bih voleo da vidim kako će rasni da izgleda kad bude išao na maturu. Da je imao maturu tamo devedesetih kao ja, možda bi u Hajat došao u kožnjaku uvučenom u trenerku.

Ne vredjaj Kneleta!!!

Imao sam džastin biber frizuru prije džastina bibera. Duvao sam travu prije džastina bibera. Sisao sam sisu prije džastina bibera. Jeo sam pasulj prije džastina bibera. Drkao sam prvi put prije džastina bibera. Bio sam rođen prije džastina bibera.

It's a good life.

Nije. Veća je šansa da ćeš i umreti pre džastina bibera.

Pa ima momak kol'ko 18 godina i još živi u Americi đe ima standard dobar. Normalno da ću.

spavao sam svoju ženu prije svih ostalih.

Glasam za Radulovića.

Valdemare je l' ti ono neki Anti-SPS bedž?

Ne, neki pankovi. Tad se anti-SPS podrazumevao, nisi morao da nosiš bedž. Omladina su im bili krimosi. Danas bre imaju i cele omladinske organizacije, podjednako ljigave kao i sve ostale stranke... Zadnja vremena došla.