Prijava

Blic istražijo:
http://www.blic.rs/data/images/2014-03-12/445119_5_ff.jpg?ver=1394659456
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/449270/Istrazivanje-Cesida-za-Blic-Gradjani-nece-na-ulicu

Kakvo je stanje ovde? Da li bi se pridružili nekom sranju na ulicama? Sa kojim ciljem:
- duzmete patike
- da bijete muriju
- da napravite lepšu, bolju, bogatiju, pravedniju... Srbiju
- da smuvate neku revolucionarku
- da se obese političari po Terazijama
- prosto volite kace nešto dešava
- ... ?

Смувам неку револуционарску, тад најлакше падају, само ставим арафатку и Че Гевару мајицу.

Ne bi. Šta da rušim više u pičku materinu kad je sve srušeno i sjebano već, samo nekom mučeniku ako razjebeš neki izlog ni krivom ni dužnom i posle seru na teveu "Sve će to građani platiti!"

Ovako skupiš ekipicu i izvršite masivno samoubistvo, ćao zdravo.

Nismo se oporavili ni od prethodnih

Ne BI učestvovao

facepalm.jpg

vidiš da su sve odgovore dali u trećem licu, po meni još veća greška obzirom na pitanje

ja ne idem na proteste iz principa, meni je sve dobro i lepo, a i nemam para za putovanje iz mog sela

Протести су за мајмуне који имају вишка енергије и мањка мозга те не могу да схвате да то демолирање града не доноси никакав бољитак.
А мирни протести тек ништа не доносе.

тад најлакше падају

Alkohol na maramče i odma padaju...

Ovako skupiš ekipicu i izvršite masivno samoubistvo, ćao zdravo.

Rade peisitanatos! Ma koje rušenje nije fora u rušenju, mada je Prolećni u pravu, nismo se oporavili ni od predhodnih.
Ne bih učestvovao, bem mu mater, ok je to da treba da bude recimo džabe školovanje, ali ne možeš očekivati (ko što Cigani očekuju, a najgore od svega je što i dobijaju) leba bez motike. Hoćeš dideš na Havaje, zaradi, pa idi, štakojikurac. Ako ti ne valja idi iz odavde, kratko jasno.

A JA ĆU OVOG DIONISIJA IZBOSTI MOTIKOM ZBOG OVIH KILOMETARSKIH POSTOVA.
PA KOJU PIČKU MATERINU PIŠEŠ DISESRTACIJE?
NEKO BI TO TREBALO DA PROČITA!
OVAKO UBIJAŠ VOLJU ZA ČITANJEM

da bih ukrao jednog luj vija iz izloga luj vi prodavnice koju razbijem

Bolje kad te državne prevrate rade profesionalci. Vojska, Crne ruke i ta ekipa.
Ovako: dve Srbina, tri parole, pet polupanih izloga, ... i sto sranja izađe od toga. Mislim da nismo imali ni jedan ulični performans koji je nešto dobro proizveo.
A opet dobro zvuči: ustala je kuka i motika, radiće govnjava motka, kace digne narod, ustanak, buna na dahije, kikiriki, semenke...

ADE PIČKO PROLEĆNA NA TROŠARINU! EL DOVOLJNO DUGAČKO?

UKRAJINSKI SCENARIO! SRBIJA SRBIMA, KOSOVO ALBANIJI!!!

валдемаре, ти ми требаш, може једно питање?

Može može, samo ako znam.

Reko gospodar vučić da ne može ukrajinski scenario.
Tema zaključana!

Reko Janukovič da ne može srpski scenario... Otključana.

JA KAŽEM DA JE ZAKLJUČANA I ZATO PUCAAAAAJ!