Prijava

Ti si snajperista koji puca i na policiju i na demonstrante?

Ovakvim temama želite da destabilizujete buduću vladu.Prošlo je vreme paljenja skupštine kako ste vi došli na vlast!

ova tema destabilizuje samo prošlu vladu
vladu Milke Planinc i Amdije Pozderca

које су морфолошке а које класификационе категорије придева? унапред хвала на одговору :3

dbsk ti si tako lepa devojka a ja tako nesrećno zaljubljen u tebe...
Pošalji mi svoj fb profil u pvt i pride jednu sliku sa letovanja minule 2013. Neka bude sa naočarima za sunce i nekom oskudnom bikiniju.
Hvala!

морфолошке а које класификационе категорије придева

http://www.youtube.com/watch?v=uPzMWU8ZUXU

које су морфолошке а које класификационе категорије придева? унапред хвала на одговору :3

Malo sam zarđao sa sintaksom, ali znam da su morfološke kategorije prideva npr. rod i vid, a za klasifikacione... nemam pojma, iskreno.

које су морфолошке а које класификационе категорије придева? унапред хвала на одговору :3

ДБСК ТРАЖИ ПОМОЋ ОД ВАЛДИЈА

dbsk, javi se pvt da ti dam kajzenov pvt
možda on zna pvt od valdija

VALDEMAR KUPIO DIPLOMU AXAXAXXAAAXAXAXXAAXX

VLADE GROBAR xaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaaxa

Šta serete? Ko zna šta su klasifikacione kategorije prideva? Postoji li to? Znate li šta je to?

NE ZNAMO ALI TI BI TREBALO DA ZNAŠ AL NE ZNAŠ ZATO ŠTO SI KUPIO DIPLOMU
AXAXAXAXAXAXX

значи класификациона категорија придева не постоји? све су морфолошке?

Šta serete? Ko zna šta su klasifikacione kategorije prideva? Postoji li to? Znate li šta je to?

kog boli kurac, realno

Brate za sve bi mi bilo jasno ali ti... ccc
Razočarao si me...

значи класификациона категорија придева не постоји? све су морфолошке?

Mogu ti preneti reči mudrijih od sebe :)

Postoje gramatičke kategorije gde spadaju npr. rod i vid kod prideva, i postoje klasifikacione kategorije, kao što je rod kod imenica i vid kod glagola. Rod kod imenica je klasifikaciona kategorija zato što ne može jedna imenica da menja rodove, dok je kod roda prideva drugačije. Pridev dobija rod od imenice uz koju stoji i on je istog roda kao i imenica uz njega, što znači da je rod kod prideva gramatička kategorija. Svaki pridev ima oblike za sva tri roda

Mislim, zamisli neki pridev koji se ne odnosi na imenicu?

VLADA DIPLOMA xaxaxaxaxaxaxaxaxa