Prijava

Brate nemam ja vremena da izmišljam priče o dječijim silovanjima lolol, priču sam pročitao kad sam je vidio zajedno uz sliku

Mislis koristili su silu da ih jebu?

Tako se priča

Moguće da je priča kurac, ne mogu da nađem ništa o njoj. Moguće da je neki debilni stric uzeo da se zajebava sa djecom i roditeljima bilo simpatično kao ''Haha klasična porodična zabavnica''. Svakako bolesna slika.

nije mi dobro od ovih slika

Gledao sam to pre neki dan cica tomin kazane sad cu naci plus uz jedan jos jeziviji

Trebalo mi 0,2 sekunde da nadjem samo ovo sto je napisao izadje odmah klip. Nista specijalno.

Haos
https://m.liveleak.com/view?i=c29_1496094145

A evo to lice na pola
https://m.liveleak.com/view?i=6e5_1388109859

Postoje razne teorije da nema veze prvi klip sa drugim, da je drugi neuspelo samoubistvo al svakako jezivo sve

Preko fona sam pa stavite www umesto m kontam da ce raditi

jel si to okacio onaj klip gde klinac skace, udara u beton dole pored vode i lobanja mu se deli na pola itd

ubedljivo najjezivija stvar koju sam video u zivotu, hteo sam da ubijem drugara koji mi je to poslao i to u trenutku dok sam vecerao, ne otvarajte link prijatelji

Jedna od gadnijih stvari koje sam video jeste i ona za vreme puca u Turskoj, kad zalete tenk kroz guzvu i zgaze nekog civila, ostao izlomljen na pola i samleven od gusenica

http://vukajlija.com/forum/teme/60766-prejezivosti?strana=2#post_3773595

secam se toga koliko je ogavno bilo jako,opnako vode ga u bolnicu i glavu mu onako sklapaju dok mu neka zlezda u ustima se pumpa ;)

al dobro to nije jezivost,jezivost je ono fazon neartikulisano,precudno itd

a zna li neko koja je prica iza ovih panda kao ljudi, sto teraju onog coveka da jede onu kasu-spermu??

ma kao kidnapovali ga i terali da jede neke ljude,sta vec

to sa tim pucanjem glava i to su pregadnosti ne prejezivosti...

jel se desava jos nekome kad ne spava po dva dana, kad je bas premoren da ima nocne more onda? meni se obavezno prividjaju ljudi po sobi onda kad zaspim, obavezno svaki put kad sam premoren kad legnem da spavam imam neke more....i pre neki dan sam vec treci put imo paralizu sna + celu noc neke more, spavam jebeno otvorenih ociju vidim neku zenu u sobi okrenem se na bok onako u bunilu ono dete neko malo lezi pored mene pocnem da se derem neartikulisano sestra dosla u sobu da vidi sta je

Ne brt. Retko kad ista sanjam bas ono spavam ko top budi me zena po pola sata ujutru ne cujem ni alarm ni nista. I ono ne vrtim se u snu bukvalno kako legnem tako ustanem ako budem umro u snu kapiram da ce me buditi jedno 2 sata jer ce misliti da spavam xd

a zna li neko koja je prica iza ovih panda kao ljudi, sto teraju onog coveka da jede onu kasu-spermu??

99,99 posto tih "jezivih" klipova sa youtuba za koje pricaju da su sa deep weba je prodaja magle. Uglavnom su snimljeni ili su tipa uzeli klipove iz nekih umetnickih projekata I onda izmontirali,ubacili muziku itd,napravili atmosferu I pustili pricu uz to. Fino je videti mekane glavice koje se loze na to,posto je mnogo logicnije da su ga zatvorili su sobu I terali da jede porodicu ili sta je vec prica nego da je ovo delo neshvacenog tavanskog studenta rezije ili da su tri debila ovo snimila da bi se zajebavali.

Meni se desilo 2 puta brate tacno sto kazes premoren ono i trebalo bi lagano da zaspim al javlja se to neko bunilo i nocne more kao, jednom u ljudskom obliku tacno se secam sta je bilo al necu da pricam a drugi put nisam siguran mozda sam i zaboravio
Kazu ako hoces lucidne snove treba umoran da legnes mada se to vezba dosta, ko zna sta se aktivira u podsvesti i sta vidimo, mozda je i prelaz u neki drugi svet ko zna sta je san i sta radimo dok spavamo potraga za istinom se nastavlja

a dobro ne veruje niko u to,samo da bi bilo zanimljivije kao

e pre neko vece sam sanjao ispricacu kasnije jeziv bas san sad me mrzi http://vukajlija.com/forum/teme/60766-prejezivosti?strana=3

i ti kao VELIKIBLEK si sad kao PROVALIO STA

hahah brt sto neces da kazes sto je tajna....
ja nikako ne bi da vezbam to, niti bi voleo da mi se pojavljuje to hahaha, al obavezno svaki put imam more kad premoren legnem da spavam, onako srecan idem u krevet kao jao al cu da balavim po jastuku od spavanja ono kurac, kontam da mi svaka ta mora osteti zdravlje za jedno 3-4%