Prijava

Hajde da vidimo kako bi se vukajlijasi snasli u ulozi stranackih botova. Ko zna, mozda ova tema nekome donese i posao a mozda neko ko je vec bot usavrsi svoje znanje i tehniku.
Ja sam zamislio da bude ovako: linkujes neku vest sa neta a zatim ispod linka napises komentar na tu vest a ispod komentara svoj nadimak koji bi stavio da stvarno komentarises vest (npr obespravljenji gradjanin, sps do pobede, majka dvoje dece i slicno).
Naravno, mozete da birate botovsku stranu, hocete li biti sns, ds, radulovicevi, miskovicev, dverjani,i i slicno.

Htedoh još pred izbore da otvorim sličnu temu al me mrzelo
Odlična tema
EDIT i nek neki mod prebaci temu u humor

Treba neko i da napada. A botovi da se brane.

Rasni se naprimao na temu navijacka prepucavanja, ali u pravu je, svaki bot treba najpre da napusi bota koji je postovao pre njega, inace tema nema smisla.

Moze i tako. Uvek moze drugi bot da citira nekog bota pa da mu odgovori na to ali moze i da se komentarisu druge vesti.

Зар се то плаћа?! Па који мој ја радим овде већ месецима за Џ??????????????
http://static.comicvine.com/uploads/original/9/96884/2189844-1832888244_1254111814_820632_525x700_mika_with_gun_in_mouth_answer_2_xlarge.jpeg

http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/235740/i/1/Rat-je-poceo.jpg

Свака част краљу Николи, са нашим партнерима из Европе повео је овај визионарски рат и сигуран сам да ће он допринети миру и стабилности у југоисточној европи и коначном помирењу и просперитету на овим просторима. Он је прави лидер и модеран владар који је требао Црној Гори.

Андрија, Скадар

Evo ja cu biti SNS.

http://www.kurir-info.rs/uhapsen-darko-saric-clanak-1281321

Bas me zanima sta ce sad ovi đitlerovi botine da kazu. Nas Alek, nas ponos je pokazao da ispunjava svoja obecanja i da vodi СРБNУ pravim putem.
Ponosni gradjanjin bolje srbije

Jebi ga, sad niko nece da bude djitlerov bot, nije popularno.

tema je prebačena u humor, a predlog da svaki bot iznapušava prethodnog bota mi se jako dopada

Ja cu biti Djilasov.

Свака част краљу Николи, са нашим партнерима из Европе повео је овај визионарски рат и сигуран сам да ће он допринети миру и стабилности у југоисточној европи и коначном помирењу и просперитету на овим просторима. Он је прави лидер и модеран владар који је требао Црној Гори.

Андрија, Скадар

Dokle vise sa tim besmislenim ratovanjem i nasiljem. Zato smo tu gde jesmo, OJ SRBIJO MEDJU SLJIVAMA.
Postidjeni crnogorac

Svaka čast gospodinu Vučiću, za samo godinu i po dana uspeo je od Srbije da napravi modernu vazalnu kneževinu Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Svaka njemu čast, on je mogao da uhapsi Šariša i PRE!!! izbora, što bi mu donelo još 5-7 posto glasova. Ali nije hteo to da učini, da zlobnici ne bi rekli kako je hapšenje samo marketinški trik.

Pa menjajte ljudi, budite bot i jednih i drugih i petih, cak moze i na istu vest budes sns pa ti djilasov odgovori pa mu ti odgovoris kao da si iz dveri itd. I budite malo nepismeniji radi autenticnosti.
Edit:

Svaka čast gospodinu Vučiću, za samo godinu i po dana uspeo je od Srbije da napravi modernu vazalnu kneževinu Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Nadam se da se salis ali sam ti dao minus na komentar svakako. Zar ne vidis da srljamo u duznicko ropstvo i prodajemo nasu predivnu zemlju strancima. Kada ce se ovaj narod opametiti.
U zemlji slepih jednooki ima jedno oko.

Nas preCednik je Beograd zaduzio samo 240 miliona jevreja. Da je pickousti bio na vlasti taj bi iznos bio 10 puta veci. Da napomenem da je pickousti bio radikal. I ako on dodje na vlast u Beogradu izbice rat za Kosovo.
A sto se tice Sarica dobro je poznato da mu je imovina zamrznuta dok smo mi DEMOKRATE bili na vlasti. Saric je uhapsem samo zbog jeftinih politickih poena. A kriminal u Srbiji je porastao za cak 21.75% od kako su ,,napredni,, na vlasti. Gde su sad sa dzakovima glasackih listica?

AHAHAHA OMG JA SAM RASAN, KOLIKO TI LUPETASH. DA NAM NIJE GOSPODINA WUCHICA, SAD BIH SMO GLADOWALI I PRZXILI MEKICE NA WODU. NEMASH POIMA, KOSOWO JE IZGUBIO TADIC. STWARNO NEZNAM ZASHTO LJUDI PRICAJU O NE CHEMU SHTO NERAZUMU.

HOOLIGAN, DS1989

VOJVODINA REPUBLJIK!!!
( Koalicija: Ištvan Pastor i Riza Halimi)

Не могу да верујем шта ви овде пишете и какве теме отварате. Због таквих као ви Србија пати и не може да буде Велика као некад. Све вам је за спрдњу, политика је још један разлог да се насмејете, а држава полако пропада, завештања Цара Лазара и Цара Душана се губе у вашим димовима дроге.
Вероватно нисте ни гласали, вероватно вам је нормалан пут Србије у Содому и Гомору и легализацију педерских бракова.
Ја када идем да гласам, пуна су ми плућа Србије, јер желим да опет будемо јаки као некад, а такви ћемо бити само уз породичне вредности и Двери.