Prijava

Tema po ugledu na ovu.

Vidim ima zainteresovanih i za ovo SP, pa rekoh da ne spamujemo onu temu.
Inače, sličice za sada koštaju 60 kinti (dok se ne utvrdi drugačije), album bi trebao da je 100, ili uz dnevne novine (Novosti, Sportski Zurnal), dok traje akcija, džabe.

Naravno, može biti priče i o starim albumima.

Što se tiče menjaže, još je nema, ali kada krene održavaće se:

-na Terazijama, Beograd
-kod Rode na bulevaru, Niš
-u katoličkoj porti, Novi Sad

Ovde je bar bilo do sada. Ko zna mesta za druge gradove, neka napise, pa ću ja dopuniti listu.

-----------------------------------------------------------------

http://www.fifa.com/stickeralbum/

Ovo je link do online albuma. On se pojavljuje 15. aprila, na fifinom sajtu.
Na poledjini nekih slicica postoje kodovi, koji obezbedjuju po 5 virtuelnih slicica. Cuvajte ih ako naidjete na njih

http://www.fifa.com/mm//Photo/Static/Statics/02/29/51/75/2295175_FULL-LND.jpg

Srecno skupljanje.

Zar nisu rekli ljudi da je 50 kinti kesica?

Pa ja sam juce platio 60. I iz prve ruke sam sad saznao da je i dalje 60. Doduse, mozda se razlikuju cene, ali ne bi trebalo.

Za ono koji nemaju album, danas se dobija u sportskom žurnalu.

Kod mene 60, uzo album juče u novostima, lepo što je otvorena tema da ne spamujemo onu konkretnu o Svetskom Prvenstvu :)

I kod mene šeset dinara. Uz'o danas 5 kesica. Dobio grbove Lala, Žabara, Slonova i Kostarike. Duplikati su mi 87. Meskikanac Raul Jimenez i 208. Grk Giannis Maniatis, oće neko da se menja?

Biće vremena za menjanje, tek smo počeli, ja danas o'šo da vidim cenu samo, pa ću u narednih par dana da kupim.

Јаоооо ево сад сам га узео мајку му, кренуо са 10 кесица. Скупо јебем им матер, али мерак је мерак. Јебем ти који је то осећај као 10 година да имам сваки пут кад добијем албум на трафици.

Oću i ja da skupljam sličice i poslije u prolazu pored neke dobre pičke onako sa "balkon+cigara+jesiliovlažila-pogled" facom, samo izvadim iz džepa štos od 500 sličica.

Јебем ти који је то осећај као 10 година да имам сваки пут кад добијем албум на трафици.

Isti slučaj.

E, mene pomalo blam da kupim album za sličice.
Nekako mi bezveze da lažem da kupujem za mlađeg brata svaki dan po paklicu. Mogao bih eventualno da kupim 10 paklica pa da igram tapkale sa nekom đečurlijom ispred osnovnih škola ali kapiram da će pomisliti ljudi da sam neki pedofil

Pa juče si imao u Novostima, mogo si da odeš po novine pa ko će znati da kupuješ zbog albuma.

a jel će da bude onlajn album, ja se secam da sam za vreme prvenstva u africi, popunijo ceo :)

Кажем вам, ја данас купио 3 кесице, ту близу мене и изашло ме 150динара, изненадио сам се позитивно.

У првој јебеној кесици добио сличицу број 1!

Мене никад није блам да купујем ни албум ни кесице. Идем годинама уназад на мењажу и ситуација је оваква. Рецимо да дође 100-200 људи на мењање (2010. кад смо ми играли је било и преко 200 људи ја мислим. Структура је следећа:

10% деца
30% људи мојих година (у двадесетим) или старији од мене
60% људи годиште мог ћалета.

a jel će da bude onlajn album, ja se secam da sam za vreme prvenstva u africi, popunijo ceo :)

Verovatno da oće, sećam se i ja toga, bilo je na fejzbuku, mogo si i da se tapkaš s ljudima.

Pa juče si imao u Novostima, mogo si da odeš po novine pa ko će znati da kupuješ zbog albuma.

Brate, živim u CG, ne znam ni je li izašao ođe još ali kad izađe ću ga uzeti + 5/6 paklica sličica pod izgovorom da je za mlađeg brata. Poslije ću smisliti nešto već lel

зеусик, било је и она фора купиш коцу, добијеш код испод затварача и на конту њега добијеш још две кесице :)

а иначе си добијао 2 дневно.

и да, тад сам највише кока коле пио у животу :)

treba otići na terazije da se trejdujemo sličicama. tamo se iskuplja ta sekta kolekcionarska.