Prijava

kad pre iskorististe kod jebem vam boga

ЈЕБАЛИ БИ СЕ ЗА КОД!

inače ljudi, ne zaboravite da odigrate kviz na ovom onlajn albumu, 50% pogođenih pitanja donosi još jednu kesicu džabe.

Hahahah igrate kvizove za slicice, a ja pre neki dan bacio desetak kodova, koja sirotinja lol

GOVNA SVE POTROŠILA!

mislim meni ne pada na pamet da skupljam prave sličice, neam ja ni keša ni vremena za to. a ovim onlajn albumom bar malo rešim zavisnost lolo

http://www.kurir-info.rs/za-kolekcionare-albumi-za-mundijal-se-razlikuju-u-srbiji-i-ostatku-evrope-clanak-1322675

које срање начи колико је боље укоричено јебем вам матер.

ovo je bolje od mojih knjiga za fakultet lololo

Па маму им јебем за овај албум, какве су ове шиптарске форе, јебао сам се 25 минута да прекуцам све кодове, имам 40 кесица тамо, а не дају ми да отворим, као сме највише 5 дневно.

vidi ti sto ukoricen album a nama jebeni polydor daje budzu aaa

Imam u onlajn albumu 4 duplikata: Bosanca nekog, Džagelku, grb Amerike i Asamou Gjana. Kako se menja tamo?

Ja sam imao Zapatu.
Stavio sam tamo da dajem zapatu i trazim bilo kog bosanca,hrvata ili brazilca i posle par sekundi su mi poslali poruku od nekog ekvadorca koji mi je ponudio nekog hrvata za zapatu. Samo sam stisnuo ACCEPT

Aham saću tražim neke Nemce za grb Amerike i Gjana.

E koji brojevi ti fale bolte...

Radijacijo iskoristio sam one kodove sto sam ti slao, jbg ololo

Koje sam govno smrdljivo.

Evo Korne

5, 142, 161, 241, 372, 406, 441, 581, 609, 635 I 637

Koje sranje, mogu da otvorim samo 5 kesica dnevno...

Menjao sam se sad sa nekim Kostarikancem i Ekvadorcem, jednom dao nekog Kostarikanca za Stivija a drugom Ekvadorca za Kejhila i dobio England Fan sličicu :)

Ja dobih 2 Korejanca, Begovića i Nojera na menjanju.