Prijava

Cekam do 3 ravno! u 03:00 cu moci da otvorim nove kesice. Kod njih je tad 10 sati.

Naleteo sam na ovo

Download codes

Download codes allow you to get additional packets of stickers. There are two (2) types of download codes (multi-usage codes and single-usage codes) which you can find in the following ways:

(i) multi-usage codes will be distributed by FIFA, Coca-Cola, and Panini via social media and/or email campaigns; and

(ii) single-usage codes can be discovered on Panini stickers and Coca-Cola bottles (in select countries only).

Once you have located a download code, you can then redeem such code within the Panini game in exchange for additional packets. You can hunt down and redeem as many download codes as you can find, but you will only be able to open five (5) packets per day.

A evo za sad ima ovih 5 kodova

FIFA-PANINI-PACK
COCA-COLA
WORLDS-CUP
FREE-PACK-2014
OPEN-HAPPINESS

4 Duplikata imam

Baloteli, Hondurascanin, Kostarikanac i Kamerunac.

10 duplih

lopta
de jong
aleksis sančez
kostarikanac
garaj
maskerano
iranac
nigerijac
ozil
de brujne

aj dajte bilo sta, imam nekog japanca hasebea

Gazi, zadrži tog hondurascanina za mene

Holandjanina
Bonućija
Harta
Seferovica
Keržakov
Ibišević
Podolski

ovo mi je za trejdanje

Oće neko sad da se menja, posle će biti kasno da uzmete od najboljeg sličice. :)

AJMO! NAVALI NARODE! DŽEKO I MUTINJO VAS ČEKAJU!
http://i.imgur.com/JdZk8FQ.png

Dam ti ibiševića za džeka i Bonućija za Montoliva ?!

Može. Al kako da vidim to?

Ovako udji u našu kolekors grup ID 22004
Sifra Jemen

Kad udjes poslije toga idi u ono swap duplicates i u ono sa desne strane tj kolektors grup stavi da oćeš ibiševića i bonućija za tu tvoju dvojicu a ja cu stavit obrnuto

Ček, a jel moram da izlazim iz ove moje?

Dajte bilo kog Argentinca ili Francuza za Mutinja, trebaju mi oni navijači!

Izvuko Ronalda i Mesija OPAAA! Od 25 sličica 9 duplikata.

Imaš nešt iz Argentine ili Francuske duplo? Bilo šta, nudim Mutinja i nekog Hondurašanina.