Prijava

Dao neka dva slepca za Ćorluku i Modrića, neam više duplikata.

Nisam dobio nijednog srbina jbt, a otvorio sam jedno 10 komada

Uprav'o sam ćornuo 3 koda tamo sa četa u našoj grupi. Čudi me da sam prvi, pošto se grabite ko da se socijalno deli. Al fala vam. :)

Iskoristio sam ja one kodove, ono su multiusage kodovi.

Ček, može to više puta da se iskoristi?

ne, al moze vise od jednog usera da ih koristi

Cemu sluze oni kodovi sa poledjina slicica, ja to bacio sve hahahah :D
E ako ima neko duplikate da mu ne trebaju, nek mi prosledi, ako moze. Tek sam poceo da skupljam slidze, sve ocu necu, pa sam juce pljunuo tri hiljade na njih i album, ostao sam bez icega ahahahahahha

Fala za kodove u grupi. za 2 nisam znao. Sad imam jos 2 kesice al moram da cekam do 2 sata da otvorim :) taman tad stizu i ona nova 3 dnevna :)

Sutra smo u menjazi :)

I ja čekam do 2 izgleda...

jel to postoji još neka grupa? dajte ime i pass, ja sam učlanjen samo u ovu JEBI PANINOA lolo

ja čekam do 3 jebo vas otac, koji kurac :D

U jebote i ja čekam do tri. Ništa , ujutro ću ne mogu noćas.

A da ne cekamo svi ustvari odredjeno vreme po njihovoj vremenskoj zoni. Ne znam kolika je vremenska razlika al mozda oni tamo resetuju dan kad je kod nas 2,3 sata.

Evo sad gledam, kod njih je 8 sati uvece. a meni resetuje za 2 sata. Znaci u 3. sto znaci po njihovom u 10.

ne znam sta sam hteo da kazem

Evo i za ostale , to su 4 koda koja mogu svi da iskoriste po jednom
http://prntscr.com/3bb7ye

Fala DjoleSimke

pa gazi ti si rekao da čekaš DO dva sata, a ne JOŠ dva sata, ima razlike. ja sam pre te tvoje izjave i mislio da svi čekaju do određenog momenta, ali si ti sjebao stvar lolo

Jepte se maiku vam jebem, zbunili ste me.

inače mogli bismo da probamo da provalimo neke nove kodove. ovi sa koka kole su vrlo predvidivi, kontam da bismo, ako dovoljno kombinujemo reči, provalili još novih kodova

edit: ne znam ko je kačio ali evo i sa naše grupe jedan kod

OPEN-HAPPINESS