Prijava

Ništa, samo ovi iz kurira da uvate print.

PS: Ako već oćete da pružite podršku čo'eku, samo naprijed. Ja kažem sad ozbiljno, da mislim da je taj čo'ek samo kriv sa pravnog aspekta a da ništa loše nije učinio u moralnom smislu.
Kao što već rekoh na onoj temi jednoj, znam mnogo ljudi kojima je pomogao da se zaposle (legalni poslovi + osiguranje + staž), neke kojima je plaćao troškove liječenja a koje sam sretao na praksama po bolnici i koji su mi govorili da ne bi bili živi da nije bilo tog čoeka.
Ta gudra je kako god obrnete morala doći vamo i bolje što ju je doveo pošten čo'ek, nego neka fukara koja bi sve pare u svoj džep, pa fino sa pištoljem kroz grad da skida jednog po jednog koji mu smeta pa da ne smiješ prave kičme hodat a da te strah ne uvati.
Eto, nijesam nešto naklonjen sjevernjacima ali stvarno svaka čast tom čo'eku.

Мени је кул што је он успио да се пласира на сами врх код ових најбогатијих из подземља, свака част, није то лако.

Него што се тиче те дроге и то, кад ми кажу ТРОВАО ЈЕ ОМЛАДИНУ, смучи ми се и дође ми да повратим унутрашње органе, што је који курац трова', ко их ћера да се дрогирају, кад им је фрка, наћ' ће начина да дођу до тога да се ураде, не бој се.

Подршка Шарићу, дрогаши помрите.

А то што је запослио пола Пљеваља и тиме нахранио хиљаде и хиљаде породица то ништа а?

Нисам баш упознат са свим што је радио и ђе је инвестира' ако је инвестира', али сам чуо мали милион прича за та запошљавања људи, чуо сам да су Пљевља цветала док је он био тамо итд...
Мада свакако имам утисак да постоји неки договор између њих тамо, да ће бит' пар година на крају само и изио вук магарца, а и нека буде, је ли Бог да...

Ja kažem sad ozbiljno, da mislim da je taj čo'ek samo kriv sa pravnog aspekta a da ništa loše nije učinio u moralnom smislu.

Hihihihihihihi

Али сам чуо мали милион прича за та запошљавања људи, чуо сам да су Пљевља цветала док је он био тамо итд

Истините су то приче, знам 100%. Сасвим је нормално да човек запошљава своје рођаке, пријатеље и суграђане на крају, и ја би то радио на његовом месту.

Govnari su ga uhapsili...

Sram ih bilo!
Oduzeli mu čak i imovinu.
Pa jbt, samo ona vikendica na Tatarskom brdu je zapošljavala veći broj čistačica i pomoćnica (uključujući i pezosovu kevu) i sad su svi ti ljudi ostali bez posla.

Čista logika - kome možeš verovati da te neće zajebati ako ne svom :)

А и можеш најлакше да их нађеш ако нешто засеру. Дачић је веће зло од Шарића!

Dačić je veće zlo od bilo koga.

Meni izgleda fin čojek, nema šanse da se bavio drogom, neko je to njemu smjestio. Podržavam ga, naravno.
I što se koji moj digla pompa oko tog hapšenja? Hoće li sad u Srbiji svi jesti pasulj sa rebarcima, a ne solo?

Skoro sam razmišljao o ovome. Ortak moj na zimovanju bio s njim, i priča, ako se Darku Šariću voze motorne sanke, on iznajmi za sebe, i za svoje, ali i za njih, ujutru ustanu, onaj na recepciji kaže, iznajmljene sanke, ne morate da platite, plaćeno je i sl. To je bilo dok je još bio sitnija riba, što kaže dok se nije zasitio para. Mogu misliti sad u skorije vreme koliko je para davao. Između ostalog zato sam i napravio reakciju "Kad se vrati ujka iz Amerike" s njim na gifu.
http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201403/139631/gb6rzp.gif

A ono što me je još fasciniralo, moć koju ima i kao uhapšen, ima lisice, pljuvao ga ceo Beograd, Srbija, svi, a opet tako moćan u tom trenutku.

Ја се само надам да ће откуцати све оне који су сарађивали са њим и да ће после тога уследити хапшења. Нема везе што ће после у Влади остати само министар Крстић и две чистачице. ВУЧИЋУ ХАПСИ ГОВНА СЛОБОДА ШАРИЋУ!

Pa jbt, samo ona vikendica na Tatarskom brdu je zapošljavala veći broj čistačica i pomoćnica (uključujući i pezosovu kevu) i sad su svi ti ljudi ostali bez posla.

Pezos se licno u toj kuci brckao u djakuziju sa drugom koji je radio tu kao cuvar, dok je tvoja mama cistila lisce iz dvorista po najvecem pljusku....secam se da smo je na kraju gadjali sa terase nekim casama haha, a ona je morala to da cisti onda, sve za pisvljivih 12000 dinara mesecno

Pezos se licno u toj kuci brckao u djakuziju sa drugom

Brate, ne laži narod.
Svi znaju da si ušao u taj đakuzi jedino onda kada ste ti i tvoj matori lepili pločice u kupatilu i to sam čuo da vas nisu platili pa ste od tada glavni izlagači polovne odeće na najlon pijaci.
Prolećni sve zna. Džaba ti je :*

sve za pisvljivih 12000 dinara mesecno

Да је испљеваља имала би 120000 гарант.

I da, meni jeste Šarić legenda. On je imao zaradu i do milion evra za dan. Pa Gejts to ne može. Jeste da je to bilo ređe nego jednom u nikad, ali je napravio takav biznis, da mu Mišković pozavidi. A ko hoće da se drogira, može i sa njim i bez njega da se snađe za drogu, a on je koku rasturao, koju ovi iz Vlade mogu da kupe, ne "OMLADINA". Omladina vuče džoint.

PODRŠKA DRŽI SE JUNAČE