Prijava

Zdrao, biti i bitisati na forumu je cilj, zato da pricam malo o vještinama nam borilačkim. Kikboks sam trenirao pet godina i prestao, u zadnje dvije godine treniram Krav Magu i iskreno svih pet godina kikboksa mogu posrati da se kulturno izrazim. Krav Maga kao primjenjiva vještina ubija, nije takmičarska, ali zato kad si na ulici, kolje. Moja preporuka onima koji su u mogućnosti, bar da pokušaju, jer je vrhunski sport!
A,što se tiče preživljavanja svakodnevice, samo bezobrazlukom se možeš odbraniti. Tolko o tom!!!

Krav maga nije sport, to je vještina, kako si i sam rekao pa se kasnije poklopio ko lonac. Ne može nikako biti sport.

Ако ћемо реално, то је Ган Ката....
http://en.wikipedia.org/wiki/Equilibrium_%28film%29#Gun_Kata

Bez muda, srca i hladne glave nijedna veština nije najbolja. A uz ova tri svaka može da bude najbolja.

Što si okrutan čoječe, reci koji ti je sport dobar, jer je tema to naša, a ne kenjaj po mom postu bez potrebe!

Krav Maga kao primjenjiva vještina ubija, nije takmičarska, ali zato kad si na ulici, kolje.

A,što se tiče preživljavanja svakodnevice, samo bezobrazlukom se možeš odbraniti. Tolko o tom!!!

Kad vidim kurčeve komentare ove vrste, pomislim da živim u filmu Žan Klod Van Dama, đe nindže napadaju sa svakog drveta, a siledžije izleću iz svakog haustora vitlajući svojim hladnim oružjima zarđalih oštrica koja su natopljena sidom.

Kad vidim kurčeve komentare ove vrste, pomislim da živim u filmu Žan Klod Van Dama, đe nindže napadaju sa svakog drveta, a siledžije izleću iz svakog haustora vitlajući svojim hladnim oružjima zarđalih oštrica koja su natopljena sidom.

Ахахахахахахахахаха... Не можеш да верујеш кизо колико те готивим... Е кад би могло да се стави да те пратим, али уместо дефки постови или коментари...

Aktivirajte malo temu, podelite vaša mišljenja i iskustva o borilačkim veštinama... i opet... o borilačkim veštinama a ne o sportovima :P

A koja je razlika između bor. veštine i bor. sporta?

Ja znam koje su borilacke vestine, a koji su borilacki sportovi.
Razlika. Jebem li ga.

Šta ti je navato? Mani se toga koga ćeš da izbubaš na ulici sa tim glupostima?

Ja mislim da je navato ono kad navatas nekog sa ortacima pa ga izubijas, i posle kazes.

JA GA NAVATO!

Kako mislite najbolja?

Nisam se lepo izrazio :D
Hteo sam da kažem kad se već ovako zove tema onda pričajte o borilačkim veštinama, a ne o sportovima. Primer, Boks je sport, dok je Aikido borilačka veština, itd...
A meni baš i nije dobar naziv teme... Jer nema najbolje borilačke veštine po mom mišljenju, svaka je dobra za neke odredjene stvari... Svaka ima svoje prednosti i mane, ipak sve zavisi od tog pojedinca koji trenira.

Da malo aktiviramo temu. I dalje stojim iza toga da je ninjutsu najbolja veština.

A po kom osnovu si dosao do tog zakljucka? Mislim trebao bi da savladas bar 90% tehnika iz svake vestine da bi mogao da procenis koja je najbolja. A ne gledajuci par klipova na yt... Eto ja sam naprimer trenirao Dzudo i sad treba da serem kako je to najbolja vestina?! i prilicno sam siguran da svaka vestina ima svoje prednosti i mane u odnosu na druge tako da je ova rasprava besmislena.

Promenite naziv teme, glup je u picku materinu.