Prijava

Ja sam bio na četu kad se midori hvalila da mu je "napakovala" bananu i da neće da reaguje da mu se ista skine...

EDIT: Banujte Trošarinca zbog otvaranja ove teme!

Вала свашта се овде свакоме говорило некажњено. Критеријуми баш знају да буду много различити.

predugacko, jel ima skripta neka?

Ima na kraju posta skraćena verzija.

Zeitgeist 3 - ban na Vukajliji. Zavera Vatikana i vanzemaljaca.

EDIT: Ne znam koliko ima ovih Zeitgeista-a. Tripujem dva.

Nisam bio al sam pročitao temu. Čoveče, kad Lemaja dođe na čet po ovom pravilu sve muškarce treba banovati na 30 dana. Da vi čitate šta mi pišemo budibogsnama. Opet kažem nisam bio, neću da serem previše. Možda se Midori uvredila nešto, bila nervozna ko zna. Čudni su putevi gospodnji.

džoni prepada stivena. banujte ga.

Kakva ti je to gramatika ? I ja nisam banovan.

Био сам тад на чету (као што сам сваки дан тамо) и могу вам рећи да није заслужио бан, то што је писао је тотално бенигно зајебавање и ако се неко увреди на то не треба да борави на интернету.

+1

i potpuno se slažem sa grokovim postom, celokupnim, dobro ga pročitajte moderatori, fali vam neka letva u glavi, možda je nađete u prvom postu ove teme

Ma daj bre kakve su sad to svinjarije i glumatanje neke pravde?
Slike maloletnice? Pa budi siguran da je to najobičnija stvar na četu.
Mislim, kakve gluposti se tu spominju...

Priznaj da si hteo da glumiš divnog slatkog dobrog moderatora na beloj tastaturi pa si zato banovao.

Dokle više sa tim selektivnim banovanjem koju pičku materinu!?

saja znam, prema meni je grok bio vulgaran, nema stila nekog posebnog specijalno zanimljivog...meni ne fali

slike maloletnice, a grok redovno jebe petogodišnjakinje, nema smisla banovati ga

Botizam je evoluirao!

Dokle više sa tim selektivnim banovanjem koju pičku materinu!?

Pa šta bi ti? Kolektivni ban?

ko je ovaj cara, smara po forumu i komentarima već danima, banujte ga

eh kako je nekada bilo, nedostaju mi reme i smarko :(((

Pa šta bi ti? Kolektivni ban?

Ne mislim da je teško bar malo se potruditi i održati koliko-toliko uređen sistem banovanja u smislu da svako dobija isto vreme bana za iste stvari.

Dokle više sa tim selektivnim banovanjem koju pičku materinu!?

Ne mislim da je teško bar malo se potruditi i održati koliko-toliko uređen sistem banovanja u smislu da svako dobija isto vreme bana za iste stvari.

Smaraš, po običaju.

Je l' teško shvatiti da neće za isti prekršaj istovetan ban dobiti osoba koja povremeno napravi neko sitno sranjce i lik kojem zbog istorije banova moraš tri dana da skroluješ da bi video najstariji? Pa njega je najtolerantniji moderator ikada banovala zbog seksualnog uznemiravanja, aloooo? Ponavljam, ne znam zašto već nema trajni, al' kad je već tako, zato će od sada biti progresivno veći svakom novom glupošću.

Da da... Mislim da je to krajnje racionalno kada pogledamo da neki sa debelom istorijom banova i dalje dobijaju max 3 dana bana za iste gluposti dok za druge važi sistem progresivnog bana.

Smaram? Znaš kako...
Nisam u mogućnosti da sad ovo pišem voštanim bojicama iako verujem da bi u tom slučaju za tebe to bilo veoma zanimljivo.

Ne skreći sa teme. Sačuvaj krajnike...

Kad kažem "istorija", ne mislim samo količinski, već se gledaju i razlozi. Izgleda treba crtati, pozajmi mi te bojice.