Prijava

Ako bi ga po povratku smatrali pravnim licem, da li bi to onda značilo da se čovjek u komi može tretirati na isti način?

pa ne bi,brate,onda bi bio vanzemaljac

Inače mislim da bi "granjka vs. valdemar" bila dobra tema.

3 okršaja na različite teme.
Obojica biraju po jednu i publika daje treću.
Ili još bolje po jedna tema iz različitih oblasti tipa religije, politike i filozofije

EDIT: Npr. "Da li Obala Slonovače može do 2024. godine postati glavni izoznik aluminijuma na teritoriji zapadne Afrike."

Nije losa ideja. Leba i igara.

Dobra bi tema bila i da se postavi u takmičarski kutak pa posle da glasamo ko je pobedio

pa ne bi,brate,onda bi bio vanzemaljac

Vidiš, to si dobro.
Mi pod vanzemaljcem smatramo svako biće koje dolazi izvan naše atmosfere... Da li je i biće iz paralelne dimenzije takođe vanzemaljac... to bi bila dobra tema...

Ako bi se Isus otelotvorio iz viših dimenzija i time pokazao da zemaljska fizička lica nemaju dovoljno 'fizičkosti' u sebi, onda bi on postao jedino legitimno fizičko lice, nešto poput kanona ili ISO standarda za fizička lica, a mi bismo morali da korigujemo dotad korišćeni termin 'fizičko lice' u, recimo, 'polufizičko lice' ili 'fizičko lice za sirotinju'.

Ali i neke nagrade da se obezbijede za obojicu. I naravno za pobjednika.

Ma bre ne zna se ni je li Isus bio pravo a kamoli pravno lice.

Trebam promjenit ime u Šuki kolko sam puta dosad šukno!

Konj koji hoda po spermi... Dželino indijansko ime.

ahahhahaha
ostalo mu i na repu malo

Inače mislim da bi "granjka vs. valdemar" bila dobra tema
po jedna tema iz različitih oblasti tipa religije, politike i filozofije

Npr. "Da li Obala Slonovače može do 2024. godine postati glavni izoznik aluminijuma na teritoriji zapadne Afrike."

Šta je ovde religija, šta politika, a šta filozofija? Ne primećujem ništa od toga troga. Treba da nađeš neku filozofsku temu koja odgovara Granjki, da vlada diskursom. I da ne vapi: Srbi, opametite se, komunizam vas uništio, ja katastar.

Valdemare jel pristaješ ?Granjka garant pristaje ispoštovao je i onu celtovu temu lolo
Samo treba da se smisle dobre teme

Neka sve bude sa društvenog aspekta npr.

religija - uticaj religije na razvoj društva
politika - ulazak u NATO? Za ili protiv?
filozofija - sudbina i smisao života u slučaju njenog postojanja

Valdemare jel pristaješ ?Granjka garant pristaje ispoštovao je i onu celtovu temu lolo
Samo treba da se smisle dobre teme

Ne pristajem. Nismo isti nivo. On je mnogo mudriji od mene. On radi za državu, ja se provlačim kroz sistem. On ima uporište u naciji i veri, ja još uvek ne mogu da shvatim šta to znači za mene znači. On je pročitao i zapamtio mnogo knjiga, ja bar deset puta više, i možda i zaboravio više nego on. On je čovek koji bi služio za konsolidaciju širokih narodnih masa, ja bih njegovo delovanje na neki način neutralisao. On ima odgovore, ja nemam. On je mrav, ja sam cvrčak. Tako nešto. A još mi samo fali u životu da glumim klovna na temi Granjka vs Valdemar...