Prijava

Lav more da jebe tigricu jer lav ima kurac u obliku buzdovana. I on penetrira u žensku i onda mu se raširi vićgla i žena nema kuda dok lav ne svrši i ne pane mu erekcija. E, sad, on tako more da jebe sve redom, dok ne istrese svoj materijal nema vađenja.
Tigar nema taj buzdovan i on nema čime da zadrži ženku, taman gurne ona utekne.

al lav svrši za 3 sekunde, a tigar...tigra nisam nikad gledo kako svršava :(

posle cu procitati sve, ne mogu sad, pjan sam a zanima me, stigo sam do 4te strane, tedoh samo da kazem, pazle, drago mi je sto nisam uspeo da te banujem trajno...a onaj supak peder kostic supcina, nema ni 15% intelekta koji ti imas, veruj mi, znam ga uzivo

bla bla
teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija ikad smišljenijh

Нијеси у праву, мучи аветињо, сви знају да је човек поста` од мајмуна.
http://www.pulsonline.rs/data/images/2010-11-30/482_ekremjevric03fotopinkserver_ph.jpg?ver=1291122150
И он подржава еволуцију. Цркните креационисти!

Луди Чак
Ovaj Granjka se sprda garant, nemoguće je da neko ovo sve ozbiljno misli... ili jednostavno ima najgoru moguću predstavu šta je i kako radi evolucija.

Не спрдам се, то је моје мишљење. Неки имају мишљење да је жаба изашла из блата и изгубила шкрге, развила плућа, а потом и еволуирала у краву (милионима година). У реду. Фикција је оправдана, мени се допада. По истој логици већ би требали курци да нам се вуку по земљи. Мада... када погледамо црнце... то може бити одговор.

Pa da, crncima je ogromna kita, nos, šake, ušesa upavo jer preko velike površine gube dosta toplote a isto tako hvataju više ladnog zraka da se ohlade.
Ko slonovi, afrički imaju veće uši od azijskih i mlataraju njima i hlade kapilare kojih je ogroman broj i tako hlade krv i tijelo.

Za nekih 200 godina crnački kurac će se smanjiti na normalnih 7 cm.

hajde prestanite da menjate BOŽJU VOLJU kojekakvim lancima kiselina i shvatite da ON odlučuje kolko će ko imati zuba.

Ne, ne, Bog je odredio sve procese i pustio tako da se sve odvija.
Jeste svemoguć ali boli ga ona stvar da se maltretira sa svakim živim bićem ponaosob.
Nema ni želju ni potrebu.

BOG JE ODRADIO SKRIPTU

APOSTOLI JAVASKRIPTUJU ZA APDEJT

Skočimiš
Za nekih 200 godina crnački kurac će se smanjiti na normalnih 7 cm.

http://www.politifake.org/image/political/1211/noooooo-vbattaile-obama-effort-term-politics-1352854865.jpg

Truleks Krpa
Хвала на врло поучном сајту. Коначно да не морам да читам оне гомиле глупости и слушам просеравања сатима и сатима о еволуцији. Ово нисмо учили у школи, па је тим пре врло корисно посебно и за еволуционисте и за они који не мисле тако. Дакле, по овом сајту нема сврхе питати еволуционисте за порекло живота и његов развој од жабе до краве, јер се они тиме не баве. То ми је решило многе конфликте. Хвала ти Крпо!

jebote dao sam pogrešan link, bio mi otvoren u tabu, sad moram da tražim ovaj drugi jer sam zatvorio, nije taj granjka, zajebo sam se i to žešće.
EDIT: obrisaću ovaj prvi link da ne navodim ljude na pogrešan put.

ae pali,granjka,verujes u boga,a ovde pricas o glupim teorijama

Сунце моје лепо, ево ти линка што ми га дао Крпо, да се њиме запуше лајава уста незналица:
http://evolution.berkeley.edu/evolibrary/misconceptions_faq.php#h1

А, шта кажеш? Крпа брише!

kakva su ovo sranja...ae reci poentu ukratko,ko ce ovo sad da cita

hah,naravno ne znas
ti zapravo nikad ne pobedjujes u rapravama,samo smoris ljude toliko da odustanu

budimo realni,evolucija je realnija od bilo koje religije 4000 puta...nisam zastitnik evolucije,ko zna kako se sve razvijalo,al ako vec si odabrao da verujes u nesto sto nije bazirano na nikakvim cinjenicama,samo na pukoj prici,onda ispostuj druge ljude da veruju u sta hoce

da si davao nekakve argumente da je evolucija glupost,bila bi druga prica,nego ovako samo lupetas ko ker

Добро, што си безобразан и неваспитан?
Ево, пошто те смара читање: Текст објашњава да наука и религија нису и не морају бити у конфликту, већ да је то мишљење појединаца који себе декларишу као научнике и религиозне људе. Даље, текст тврди да људи могу бити и религиозни и научно образовани људи, те да то не представља проблем.
Задовољан?

Ја заправо правим лоше, несмешне и недуховите постере, дефиниције и реакације. Провалио сам да је то улитмативна увреда нолајфера овде, па да скратимо причу.

Када смо код реалности, још нисам срео нормалног еволуционистичког саговорника који је успео да укапира да се религија не бави материјалним светом, већ моралним и духовним. Зар је то толико тешко схватити?
Упрошћено речено: то је као да мајстор борилачких вештина убеђује професора етике да овај у својој струци не изводи правилно кате или tobi ushiro mawashi geri. Потпуни промашај.

Не спречавам никога да верује у то да је настао од мајмуна нити у било шта везано за еволуцију. Или ислам, јудаизам, будизам... Њихова ствар, докле год доносе исправна документа на мој шалтер. Мада и ту верују да је њихово нешто што припада њиховим суседима, браћи, родитељима...

da si davao nekakve argumente da je evolucija glupost,bila bi druga prica,nego ovako samo lupetas ko ker

Ау, безобразлука... Ниско, али добро.

Granjka, ja sam se zajebao za tekst jer sam tražio jedan drugi koji na sličan način objašnjava pogrešno tumačenje evolucije po principu - zabluda podebljanim tekstom, pasus objašnjenja (a sad da me ubiješ ne mogu da ga nađem, ni taj drugi iz iz taba nije taj), učinilo mi se na brzinu da je to taj tekst koji sam čitao ranije. Čim nađem okačiću. (ovu rundu si dobio, zahvaljujući mojoj brzopletosti i kreacionistima koji su zatrpali internet pa zauzmu prvih 100 strana pretrage na guglu, a i prilično su evoluirali jer se zamaskiraju na početku teksta pa tek na kraju plasiraju svoje ideje, kakvi trojanci izneverovao sam)