Prijava

covek postoji oko 20 000 god

E, malo si ga suviše smanijo.

Келту, ти си духовит, али мало сиров младић. Чак и говњикав. Ево и зашто:

Da malo zelis da se informises video bi koliko je nauka i priroda ustvari zabavnija i zivopisnija od bilo koje religijske ili sociolosko politicke knjige ili u sta se ti vec kunes da znas, iako mi se cini da blage veze nemas sa zivotom i da si jedan od onih polupismenih ljudi sa jednom procitanom knjigom, kojima treba vezati usta posto su opasni za drustvo.

Видиш, само необразован и заостао човек може написати да другоме треба "vezati usta". Уста се могу зачепити, залепити, запушити, али завезати - никако. Ако сам ја полуписмен, ти си потпуно неписмен. Једна књига би у твом случају била прави изазов. "Опасност по друштво" је класична фашисоидна изјава ограничених људи и нисам изненађен што је ти користиш. Ако ти се не свиђа мој коментар о пресмешности глупе теорије, у датом случају, није нужно да одмах кренеш са својим домаћим неваспитањем - ногом у лице. Задржи то за своја четири зида, или колико их штала већ има.

Дакле, поновићу - немам ништа против еволуције, као ни против здравог разума и логике, већ против еволуционих фанатика који се понашају као кретени. Ништа више. Сада ти реци да ћу да негирам и постојање Сунца, јер се не слажем са глупостима које медији сервирају и онда да комплетирам моје мишљење о теби.

Dinosaurusi nisu bili svi i uvek ogromni, bilo ih je svakakvih, od velicine ptica, do velicine osrednje zgrade. To je moguce zato sto ta vrsta postoji mnogo, mnooogo duze od sisara ili coveka.

Опет пишеш глупости.
Ево шта твој извор информација каже о томе:
"Обе групе (динаосауруса) дају низ огранака који заузимају сва копнена станишта и не дозвољавају сисарима да се даље развијају. Сисари су се појавили, приближно, кад и први диносауруси и од тада нису нимало напредовали читавих 170 милиона година, све док диносауруси нису изумрли." - http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B0%D1%83%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8
Ти си, "начитани" коњушару, написао следеће:
"sisari, cela vrsta, sve sto znamo kao toplokrvne zivotinje oko 66 000 000."

Ево још један деманти твојих глупости и то са линка који си послао мени, да се ја образујем (духовитости никада краја...)
"Сисари су потомци звероликих гмизаваца — пеликосаурија, који су живели на Земљи пре око 300 милиона година. Први прави сисари појавили су се пре отприлике 210 милиона година, у доба диносауруса." - http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B8

И ти мислиш да си начитан? Ти се представљаш као образован? Мене прозиваш и говориш да сам опасност за друштво? Да ми треба "везати" уста? Ниси чак ни прочитао линкове које си послао него причаш напамет и пишеш глупости које су у спортности и са науком коју ватрено заступаш као комуњара Манифест или нациста Мајн Кампф и са линковима које си ми послао. Да... Лепо је рекала Његова Висост, Број 1: "Глава што је празнија, то је безобразнија."

covek postoji oko 20 000 god i moze se videti da je napredovao od neandertalca do ovog danas.

Још једна у низу глупости. Ово нећу чак ни да демантујем, јер је то губљење времена.

Хвала ти за линкове и хвала ти што си ми пружио прилику да још једном докажем да ме нападају дилеје,неписмени и необразовани људи. Хвала ти од приземља општинске управе до њеног поткровља.

На даље се више нећемо расправљати, јер си се сам закопао и што каже Чола - ја ту не бих ништа дир`о.

Леп поздрав и све најбоље.

drago mi je da si malo nesto novo procitao, i jesi primerak opasan za drustvo i nenacitani politicar, jer kad god ispadnes budala, branis se tako sto napadas lapsuse (homosapiens je oko 200000 godina star, jebi ga, jesam napisao "glupost", kucam sa tacskrina ispao sam budala, ispustio nulu, al to nije nista u poredjenju sa tobom. nista.

i jos jednom prozivas nesto tipa vi ateisti, kurac palac. teraj se u kurac, nisam ateista, samo ti kazem da je covek koji izjavi "haha, naucnici rekli jutros dinosaurusi cvrkucu i seru po nama" u najmanju ruku neobrazovan, a uz to i debil kad uzme pa okrene to u zaveru neofasistickih ateista, ili sta se vec tebi po glavi vrti.

i da, ako se vatas za vikipediju, pise na vikipediji da je moderni sisar star oko 66mil godina. ako ne znas engleski boli me kurac da ti prevodim. brojke su i onako ilustrativne tu i verovatno ne bas tacne u detalje.

ali jos jednom, sve to ne menja cinjenicu da si polupismeni, iskompleksirani debil koji se uvek brani napadanjem, i kada treba i ne treba i misli da je pametniji nego sto jeste.
tipican politicar, drzavni sluzbenik. teraj se u kurac, previse vas je po srbiji, vratite se u rupe odakle ste izgmizali, jebem li vam sunce glupo.

Видиш, само необразован и заостао човек може написати да другоме треба "vezati usta". Уста се могу зачепити, залепити, запушити, али завезати - никако. Ако сам ја полуписмен, ти си потпуно неписмен.

Volim kad ljudi koji misle da su u pravu a drugi nije ispljuju nekoga zbog toga, a onda se ispostavi crno na belo da ponešto od toga za šta su optuživali tog drugog može da se odnosi na njih. Bolje se vidi u novom tabu :)
http://www.dodaj.rs/f/2E/ut/4cxHEe9k/voyeur-sontaga.jpg

http://www.scandal.rs/wp-content/uploads/2012/01/Vendi.jpg
Тероподи нам једу усеве и кењају са грана. Глупост наставља са еволуцијом....

http://www.blic.rs/data/images/2010-02-03/9996_palma33-alo-masanori-josida_f.jpg?ver=1268396681
Него, идем да слушам тероподе како ми певају испод канцеларијског прозора. Ко би рекао да су некада јели месо и ходали на две ноге... Живот је чудо!

btw, kokoske i nojevi hodaju na dve noge, a recimo orlovi i jastrebi jedu meso.

jebote, ako nisi trol granjka, ko si bre ti? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi kao ti, i dalje imam malu nadu da si vrlo pametan covek, koji nas samo troluje, da namerno lupas gluposti, posto pricas stvari koje su dovoljno glupe da su idiotske, a opet na granici da pomisli covek da je neko ozbiljno izjavio, i kao takav odlicno lozis ljude da te oteraju u tri lepe.

jos radis u drzavnoj sluzbi.

pa ti da postojis uzivo, pljunuo bi ti u facu i opalio samar, jebes mi sve

Zatrovanost je čudo.

Granjka je generalno zatrovan čovek, zato što oko bilo koje rasprave dolazi do Karleuša sindroma gde ističe svoju pamet. Čim se zakuca sledi:

http://www.alo.rs/resources/img/08-10-2012/intext_big/56986-20.jpg

Избегавај расправу са будалама. Није што ће те срозати на свој ниво и дотући својим богатим искуством, већ што ће се људи запитати зашто се налазиш у друштву које ти не одговара.

Ovo mu sa profila.

jos radis u drzavnoj sluzbi

Državna služba je leglo trovača

Kakav nabeđeni ignorant je ovaj Granjka, nevera.

Koliko sam ja preleteo temu (nisam dinosaurus koji leti lolo) Granjka je dovoljno pametan da se popiša na sve što bilo ko napiše. A to nikako nije mala stvar.

kad citas granjkine postove, kao da citas doktorat ovog stefanovica dr sline. suplje, ko kosti letecih dinosaurusa.

XAXAXAX CELT GOVNJIKAV

Državna služba je leglo trovača

ma, ako nije trol, jebem li ga... i dalje bi hteo da verujem da jeste, stvarno ne mogu da zamislim da granjka postoji uzivo

granjka je tipican profil coveka koji momenta kad se ostene bez argumenata krece da se bori nekim nebitnim detaljima, ne vezanim za pricu, ne bi li skrenuo paznju. politicar.

ajd jos jedan post, na tri bog pomaže.

nekog si prozivao da je "a gde je pecat" lik.

TI SI BRE DEFINICIJA "A GDE JE PECAT" OSOBE!!!!!!!

teraj se bre paninaro, vidis da je neko uspeo da me iznervira na vukajliji. jedino granjki to polazi za rukom...