Prijava

nemoj da misliš da sam ja nekakav zaljubljenik u tradiciju i da letujem na divčiibarima

Voleo bih da znam šta je to loše u letovanju na Divčibarama?

hahaha sprdam se čoveče. kao znaš one ljude samo tradicionalno samo srpsko samo domaće. dont šut.

Divčibare, gljive, zakon. Nema manipulacije :)

ja nemam sa kim da posjetim divčibare (nije da sugerišemda me povedeš tamo, vald hehe)

E jbg, pre jeseni nema mi odlaska tamo. Ako budem i išao. Uronjen sam u kapitalizam do ušiju.

Ја само да кажем да без науке не бисмо знали ни да треба да очувамо планету и живот. Еволуција и климатске промене бјач.

pitam se šta je dovelo do renesanse valdemare u koju bi se (kako kažeš) rado vratio?

reče čovek stara grčka

pitam se šta je dovelo do renesanse valdemare u koju bi se (kako kažeš) rado vratio?

Spoj srednjeg veka i antike doveli do renesanse. I malo zdravog varvarskog duha.

Ја само да кажем да без науке не бисмо знали ни да треба да очувамо планету и живот. Еволуција и климатске промене бјач.

Bez nauke ne bi ni bilo potrebe da je čuvamo :)

Мислим да је највећа грешка што живите у неком илузорном свету у којем су дивни преци живели у рају и миру са планетом. Романтизујете прошлост, која је била срање исто ко и сад и у којој су живели људи стока исто као и сад.

VALDEMARE BOLJE PROCITAJ NEKU KNJIGU U ZIVOTU NEGO STO U 40OJ GODINI VISIS 15H NA DAN NA NEKOM KLINACKOM SAJTU!!!

Мислим да је највећа грешка што живите у неком илузорном свету у којем су дивни преци живели у рају и миру са планетом. Романтизујете прошлост, која је била срање исто ко и сад и у којој су живели људи стока исто као и сад.

романтизују јер узимају само оно најбоље, и из највиших друштвених класа тог доба. Валдемар је већ себе замислио на неком дворцу како са периком и намазан белим пудером плеше и оргија уз валцере (наравно музика није на плеј бек, оркестар свира уживо). А да га метнеш у телепорт изашао би тамо као просечан лик, који је изгледао много више као Смрда Мудић из Посетиоца. Које би то разочарење било.
Увек треба да узимаш како је живео просечан (да не каем авридж човек), тј. већина.

VALDEMARE BOLJE PROCITAJ NEKU KNJIGU U ZIVOTU NEGO STO U 40OJ GODINI VISIS 15H NA DAN NA NEKOM KLINACKOM SAJTU!!!

Hvala ti na savetu, u pravu si. Inače radim po ceo dan na računaru, pa su mi tabovi uvek otvoreni. I ne spavam mnogo, pa stignem i poneku knjigu da pročitam. A nekad ih i ne čitam, nego mi se baš visi na klinačkim sajtovima. A ovo oko godina nisi baš pogodio, mada nisi ni daleko.

Мислим да је највећа грешка што живите у неком илузорном свету у којем су дивни преци живели у рају и миру са планетом. Романтизујете прошлост, која је била срање исто ко и сад и у којој су живели људи стока исто као и сад.

Stoka, ali manje-više bezazlena. Sad je mnogo opasna.

Луди Чак
Мислим да је највећа грешка што живите у неком илузорном свету у којем су дивни преци живели у рају и миру са планетом. Романтизујете прошлост, која је била срање исто ко и сад и у којој су живели људи стока исто као и сад.

О Чаче, коначно да и ти кажеш једну ваљану. Када би свет видели онаквим какав он заиста јесте, без илузија и манипулација, или би се самоубили или отишли да живимо у некој пећини или на дрвету, само не са људима. Још када би могли да видимо људска срца као што видимо лица - дефинитивно би се самоубили. Из заседе. Са предумишљајем.

Truleks Krpa гледао сам до сада милион филмова са тематиком телепортације у неки други свет или време и главни јунак се увек појави као неко мудо или некакав јунак. А у стварном свету је био обична пизда или баш Смрда Мудић. Можда је то наша очајничка жеља да променимо средину и почнемо из почетка у неком бољем, врлом новом свету где нико не зна какве смо пизде заиста. И што је најјаче - и ми верујемо да би било боље на неком другом месту. Макар ја. Ето, замишљам да би телепортовањем у средњи век био неко мудо. А био бих у најбољем случају говедар или будалетина која трчи са секиром на неког бају од 120 кила. И гинем, у првој секвенци :) Оплакује ме нека девојчура којој смрди из уста као пантеру из дупета, јер има 15 кварних зуба, парадентопатију, а сузе јој се сливају из црвених очију изиритираних коњуктивитисом. Ето занимљиве теме, одох да је отворим!

uzmem juce kurir, naslovna strana

DJILASU NE GINE ROBIJA!

otvorim tu stranicu pise novi naslov na istu vest

Djilasu bi mogao da ide u zatvor.

citam tekst

Djilasa ce mozda da preispitaju zbog sumljivih stvari oko bus plusa.

Svi znaju da jesmo

Kako onda ovakvi rezultati?

valdemare, koje si ti godiste?

'75, 38 godina. Ali izgledam dosta mlađe.

luci cace ne pricaj ovde gluposti, to nije jedan od osnovnih problema
Kad vec pricas o obrazovanju, onda je stvar i u profesorima, jer recimo, promenio sam 5 profesora fizike i NIJEDAN nije bio valjan, NIJEDAN nije uspeo da objasni neku sustinu, zanteresuje za predmet, ili slicno. Cak je juce profesorka pocela da prica o tome kako je ona odlucila da se ponasa podlo, jer je primetila da se dobrim dobro ne vraca.. MOZES MISLITI, zamisli onda njen odnos prema predmetu i djacima??? takodje, muz joj predaje u istoj skoli, isto degen i deli svima ocene poput 3/4. Takodje je i tu problem nedostatka pribora za rad, pa ja sam za 6 godina ucenja fizike, uradio tacno 2 ogleda.
A i vidim da dosta kenjas po metafizici, koja se deli na ontologiju, teologiju i kosmologiju; u kosmologiju se ubraja ono po cemu si kenjao, tako da molim te nemoj vise, jer verujem da nisi pokusao, ili nisi video nista od onog sto si naveo. A znamo da si ogranicen, jer zapravo jos nijednom nisam video da si ovde prihvatio necije shvatanje koje je ubr. tacno. I jos nesto, ovde glumis nekog ateistu, a ustvari si antiteista.