Prijava

Ko su po vama najbolje fudbalske sudije i zašto?

отварате ове теме сваки час ко да ћете за сваку да добијете по пичку, серем вам се у спорцке теме више незнам да ли ме више ово нервира или оно свирање курцу о политици ко да сам дошо код себе на славу сунце ти јебем само политика па политика и свирање курцу

Hauard Veb, kad ga vidiš, usereš se, a ne da protestvuješ. A od neaktivnih, Kolina i Markus Merk.

Realno odavno se nije otvorila gluplja tema

Мирослав Радоман.

dusan1001

Realno odavno se nije otvorila gluplja tema

Brate glupa ti tema od 4 posta 3 su tvoja. axaxaxaxaxax

Jel bio onaj lik dr Markus Merk , on mi je bio kul, gospodin

E ovaj gotivio sam ga mnogo kad Sabahudin Topalbećirević vodi utakmicu, al jbg ostao u sjenci Koline

fudbalske sudije mogu da sude i na baletu,isti sportovi su,balet je malo manje gej

http://www.ducksters.com/sports/soccer/soccer_line_judge.jpg

Kevin Milsner, '65. godište, pratim ga od kada znam za sebe, fantastičan sudija. Tokom devedesetih sudio u engleskom čempionšimu i pokazivao je sav svoj potencijal. '99. je doživio povredu skočnog zgloba pa je bio van terena 6 mjeseci i za to vrijeme se zaboravilo na njega i posle nikako nije mogao da dođe do izražaja. Trebao da sudi na svetskom '98 ali zbog veza nije uspjeo da dođe. Posle toga sam prestao da pratim sudije, jednostavno nije to to. Nema smisla pratiti ove nove, neobrazovane sudije. Eh kakva je to legenda bila...

Kazuki je jedini sudija kod koga si mogao da izgubiš u desetom minutu službenim rezultatom lolo

Sandor Pul, Nilson, par dobrih Nemaca je bilo, Kolina (mada svakako nije najbolji), uglavnom svaki bolji Svabo dobro sudi, a cak i kad gresi, uglavnom ne gresi namerno.