Prijava

evomene, kakvo je to pitanje, naravno da ne možeš :))). Mune, dobićeš jedan trajni :).

KST, svatsa! Vukajlija zasluzuje neko malo glamuroznije mesto.

Ето, шта рекох за рибе, ДЛЗ долази. Момци нагрните:)

Ja bih došao i zbog tebe i Blekija, a sad kad je i DLZ u igri, ima sad da odem, pa da vas čekam dokle treba :)

Ja, da sam u Beogradu, mozda bih i dosao... Ili ja, ili moji dupli nalozi, neko bi se pojavio sigurno :)

Ja u KST, samo sa kantom za prskanje i ogromnim kolicinama domestosa u istoj.

DLZ, aj dođi, ja ću da ponesem gas maske i infuziju votke :).

Uuuuuu, je l' Absolut?

ЗА добри свињу нема лоших сплачина:) каква је, да је , вотка је вотка

To što ti imaš loše mišljenje o sebi, ne znači da ću ja da pijem Baltik ili Atlantik :P

Ja pijem sve od Baltika do Antarktika, samo da je votka. Korle dobija votku, a ti Mune šipak, kad si birač, pif :p... A bio si mi drug, ccc :))

Jebi ga, ja kriterijume ne spuštam, a sa tobom sam se družio samo zato što si negde rekla da ti je Absolut omiljena. Stidi se... :)

Pa naravno da jeste, pored Smirnoff, ali brate, mora da se pije i kad se nema... :))

Slažem se. Baš pre neku noć sam se ubio od vinjaka i koka-kole. Strašno...
Ništa mi ne komentarišeš novi aJvaRtar :)

Ја никако не могу да схватим зашто би неко ко не жели окупљање(не мислим на себе, наравно) уопште долазио на изложбу. Гледање у литерарни рад? Индивидуално, али јавно ишчитавање садржаја? То није изложба вредна за посећивање зато што дефиниције нису никаква визуелна уметност, осим ако су написане тако да речи стварају оригиналан визуелни приказ без читања и разумевања текста.

Једина разумна акција слична овој би могла да буде књижевно вече на којем би одабрана особа која има дојајну дикцију читала одабране дефиниције које се, успут, појављују на видео биму(ако није превелик финансијски проблем).

Jeste, neko od nas sa juga da cita pa da vi's sta je dikcija, posetioci bi padali u nesves' od smeha, ne zato sto su definicije nesto mnogo duhovite, nego zato sto je interpretacija jebena.

Па мор'о би и неко с југа да дође. :)

@KolachUchorbi:

pa ideja je da se vukajlija reklamira, da što više ljudi vidi definicije, da odabrani imaju svoje ime negde okačeno na zidu osim vukajlije, a i ideja je okupiti vukajlijaše, nadamo se na redovnom nivou. Da stvorimo mesto na kome će se jednom mesečno oni koji to žele, naći, popričati i družiti se.

KST je preko dana kafić, i ovakav vid umetnosti je nešto što će posetiocima kluba verovatno biti izuzetno interesantno.

Trudim se da šaram sa ponudom, a ovo će trajati endelju dana i primarni cilj je humor, a ne vizuelni sklad.
dođi neki dan do 25.1 - studenti 2. godine fakulteta likovnih umetnosti izlažu svoje radove, tu ima da se gleda nešto više od definicija. (do jaja je)

A potpuno se slažem sa tobom da neko ko ne ćeli da prisustvuje okupljanju neće želeti da dođe :D Ovo je za one koji žele.

Tebi možda ovo nije "izložba" vredna posećivanja, ali meni recimo jeste :)

taman nek malo zaživi pa ću ja doći za koju god :)