Prijava

Zašto postoji mnogo ljudi koji su sabili fakultete, a mimo toga malo šta znaju? Zašto postoje do jaja i kul likovi, koji dobro balansiraju u mnogo neakademskih voda (gledaju Bergmana i slušaju stoner npr.) a mrcine su na faksu, čak i kad ga završe puše kurčinu? Zašto je moja drugarica, koja je sabila faks, smarač neviđeni? Zašto na sajtu postoji mnogo do jaja likova koji neki ispit polože iz osmog pokušaja, a neki smarač položi iz prve? Da li je razlog tome čovekova ograničenost u pogledu vremena ili samo njegove preferencije? Da li moje čitanje Slavoja Žižeka predstavlja alibi za neučenje onoga što treba? I zašto?

P.S. Čast izuzecima.

ајде не смарај

Moze li neko da preprica naslov.

Ko ti je taj Žižek?

Moze li neko da preprica naslov.

"Zašto bubatori završavaju fakultete, a drkatori ne?"

Evo moja profesorica fizike, zavrsila aerofiziku u Bg valjda, zena zna sve zivo. Bilo sta da smo je pitali, ima odgovor na sve

Što smarate toliko ženu, jebem vas radoznale?

Претече ме.

И ЈА ИСТО ГЛЕДАМ ОЗБИЉНЕ ФИЛМОВЕ, ПУШИМ КУРАЦ НА ФАКСУ И НЕЈЕБЕМ! МИ СМО НАЦИЈА!

А сад чекамо Валдемара да се попиша по Жижеку.

ko zna, radi. ko ne zna, podučava. vazda bilo.

Zašto postoje do jaja i kul likovi, koji dobro balansiraju u mnogo neakademskih voda (gledaju Bergmana i slušaju stoner npr.) a mrcine su na faksu

Ovo je bar logično. Zato što se na faksu ceni temeljno znanje u malobrojnim sferama, a ne to balansiranje. Fazon, treba da znaš dosta u užem spektru, a ne pomalo od svega u širem kao ti do jaja i kul likovi.

Studenti su pičke

ispisao sam sigurno preko desetak redova malopre, pročitao sam i rekoh sebi PFFFFFF pa sam obrisao to i napisao upravo ovo što sad čitate, tj, oni koji čitaju.

Добра је тема кад би се укључио брус и још пар аутора :)

Ако ћемо реално, мало је таквих, ја знам 2...

A, ništa, brate, daj da probamo nešto da napišemo dok ne dođe Brus sa ekipom, il nek se zaključa tema dotad

И ЈА ИСТО ГЛЕДАМ ОЗБИЉНЕ ФИЛМОВЕ, ПУШИМ КУРАЦ НА ФАКСУ И НЕЈЕБЕМ! МИ СМО НАЦИЈА!

jbt znači odgledam još koji ozbiljan film i komotno stičem sve uslove da budem ekstra mega car a ne beznadežni propalitet kao do sada

hvaljen bio vučić

ljudi koji znaju od svega po malo nisu dovoljno dobri da rade u nekoj odredjenoj oblasti jer nisu dovoljno kompetentni....a ljudi koji su usko obrazovani sasvim je logicno da ce malo toga znati iz drugih oblasti