Prijava

Брат Родригез испоштовао.

slazem se sa Frankie Wilde

Тијаго Силвара 15, Запата 14, Родригез 14...ојеб и скок за 50000 места екекеке. Очекујем од брата Милера, капитена бар 40 поена лолче.

KAKO SAM GLUP NISAM PROMENIO TIM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARHG
Elem, sreća pa Luiz ostao kapiten, 26 poena od njega, 13 od Ospine i 7 od Godina
Nije loše, al Zuniga i Džekson Martinez mi na klupi ostali, 15 poena od njih dvojice

Papastopulos kapiten, 26 :D

Варан 14, Валбуена 10. Бензема заказао, само 4.

ladno se racunaju i produzeci a ja se radovao klin sit nemci morali da ga prime jebem ti picku , barem je tilmo dobio ban hehe

Заборавио да променим капитена са Милера на Месија, Варан на клупи.... срање.

Баносе, кажи другару Лаборанту да се улогује и напише нешто на овој теми, није активан већ 3 месеца.

Ma izbaci ga Laki nema smisla... A i hteo bih prvi da budem :D .

Нисам се на време сетио да убацим Месија (11) и Де Бројна (17), лепих 28 поена ми на клупи -.-

Da l' je moguće ovo više sa transferima?! Pa kako ću da sastavim ekipu u finalu u tri pičke materine... Jedva čekam Premijer fantazi.

Kako sad idu izmene, koliko smemo da napravimo?

Opet možeš da menjaš sve ako hoćeš.

Znači pred svaku rundu mogu sve da menjam
bezveze

Pozdrav momci :)
Reče mi Bananos da ste me tražili? Kako vam ide?
Ja sam usrao ovo kolo jako, imao sam 3 igrača iz odbrane iz Kosa Rike, čekao sam i 1 za 3 vajferta, i primiše gol u poslednjim sekundama. A i Sakho mi je bio u timu i naravno kao najskuplji defanzivac mi je doneo 0 bodova, a Francuzi nisu primili gol. Da sam imao malo više sreće eto me u prvih 50, ali PRC
A Di Mariju i Ozila sam imao otpočetka i forsirao ih, i kad mi ništa nisu doneli posle 3 kola, iznerviram se i izbacim šljam a najskuplji vezni su mi bili, i eto, doneo svaki preko 10 poena u nokaut fazi, a pola sata sam razmišljao da li da ih ostavim, moraju nešto da naprave na prvenstvu. Apsurd, jesu, ali u produžecima :D

http://prntscr.com/3yxjee

Ovo mi je tim za četvrtfinale, uzdam se u Holanđansku imam 5 njihovih igrača, odzvonilo je Kostarikancima.
Zapata jer je desni štoper, mogao bi Nejmaru da uzme koju loptu i izblokira koji šut, Umana jer je levi štoper, on bi isto mogao Robenu.
Snajder, Roben, mislim da će da nakantaju Kostarikance, 2 iz odbrane i golman, verovatno ni gol neće primiti, ali ko zna, tako sam mislio i za Kostariku protiv Grka...
Messi, Neymar, De Bruyne, Valbuena su tu da donose konstantno bodove, centaršutevi, izvode skoro sve prekide, moguće asistencije a i golovi uvek, oni prave razlike. Ozil je izvodio penale za Švabe, imao sam ga i u grupi, ali je Muller izveo penal, išao sam na to da će Švabama svirati bar jedan :D
Belgija ima sporu odbranu, mogao bi Di Marija da im pobegne, isto važi i za Nemačku, ali ne znam kog bih Francuza ubacio. Giroud je bolji od Grizmana, ali možda baš ubaci Grizmana jer je mnogo brži. A opet mislim da će ih nakantati Švabe, ne bih da forsiram Francuze. Što se tiče golmana, stavio bih Navasa, ali onda bih za drugog golmana morao da dam opet 5 bodova. Ovako sam stavio Cezara, pa ako donese manje od 8, u program ide Cilessen ili kako se već piše, jer je najjeftiniji preostali golman.
Belgijanci su svi jaki i visoki, ali jako loše organizovani prilikom prekida, nikakva opasnost. Opet se nadam da bi kepecima mogli da daju gol iz prekida, Van Buyten je visok, a jeftin, možda.
Kolumbija ima strašan tim, ali mislim da je i njima odzvonilo, ipak su Brazilci domaćini iako nisu blistali do sada, moraju da poboljšaju igru i mislim da će ih izbaciti. Kao i da James neće doneti mnogo bodova sad, zatvoriće ga, igraju sa 2 zadnja vezna, e da Gustavo je suspendovan. Pričaju kako su nepopedivi, kako je Rodrigez bogotac, ko visoko leti... :)
Jedino nisam siguran ko je od ovih suspendovan, moraću to da proverim. Znam da je Rojo, igraće Basanta, eto vam jedan jeftin od 3 čini mi se :)
Eto ukratko moja analiza, srećno u nastavku :)

Он је стваран!

Nisam konstatovao da je izuzetno glupav način bodovanja, a verujem da ste već primetili. Ubaciš recimo Umanu, on ima 5 blokiranih šuteva, igra celu utakmicu, 4 ukradene lopte i 4 primljena gola i donese 10 bodva. A Evra, igra celu utakmicu, ne prime gol, i možda 2 ukradene lopte i 9 bodova. Naravno kad Francuze niko ne napada, dakle u odbrani donose najviše oni koji se brane, pogotovo ako ne prime gol, kao Iranci. Slažem se da treba sve da se boduje, i ukradene lopte, procenat dodavanja, stvorene šanse. Ali treba napraviti mnogo veću razliku, za clean sheet recimo 7-8 bodova, za gol isto tako, a ne tako male razlike

http://i.imgur.com/SrcByB7.png

Eve ga moi за четвртфинале, добро сам прочито да је Рохо суспендован. Јел има још неки суспендован одавде?

makni te belgijance iz odbrane primiće šurnajes golova